1396/04/07 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

مدل سازی نویز ناهنجار مافوق صوت جت با استفاده از ایروآکوستیک محاسباتی مستقیم (CAA)

در این آموزش نحوه مدل سازی نویز ناهنجار مافوق صوت جت (Supersonic Jet Screech Noise)  بررسی شده است. صدا توسط یک جت متقارن محوری مافوق صوت انتشار می یابد و ایروآکوستیک محاسباتی مستقیم (direct computational aeroacoustics)  مورد استفاده قرار می گیرد. علم ایروآکوستیک به بررسی صدای ناشی از جریان سیالات آشفته و یا نویز تولید شده در اثر نیروهای آیرودینامیک بر روی سطوح مختلف می‌پردازد.

فایل آموزشی شامل موارد زیر است:

-انجام شبیه سازی متقارن محوری مربوط به جریان جت مافوق صوت (supersonic) حالت پایدار با استفاده مدل توربولانس کا-اپسیلن (k-ɛ) ریلایزبل و با ثابت های مدل بهبود یافته برای جریان جت آزاد

-محاسبات جریان ناپایدار و آکوستیک نزدیک میدان با استقاده از CAA مستقیم و مدل توربولانس کا-اپسیلن (k-ɛ) ریلایزبل ناپایدار

-ذخیره داده های آکوستیک در محل میکروفون نزدیک میدان برای تجزیه و تحلیل کیفی

-پس پردازش میدان جریان و نتایج ایروآکوستیک

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل ایروآکوستیک در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi