1396/04/07 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

مدل سازی پیشرفته نویز ناشی از جریان (ایروآکوستیک) در انسیس فلوئنت

در این آموزش نحوه مدل سازی نویز ناشی از جریان آشفته دو بعدی عبوری از سیلندر بررسی شده است. مدل سازی جریان با استفاده از شبیه سازی گردابه های بزرگ (large eddy simulation) صورت می گیرد. همچنین محاسبات نویز ایجاد شده توسط جریان با استفاده از مدل آکوستیک انسیس فلوئنت انجام می شود. علم ایروآکوستیک به بررسی نویز ناشی از جریان سیالات آشفته و یا نویز تولید شده در اثر نیروهای آیرودینامیک بر روی سطوح مختلف می‌پردازد.

آموزش ارائه شده شامل موارد زیر است:

-انجام شبیه سازی گردابه های بزرگ

-تنظیم پارامترها برای محاسبات آکوستیک

-محاسبات سیگنال های فشاری آکوستیک

-پس پردازش نتایج ایروآکوستیک

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل جریان آشفته و ایروآکوستیک در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi