1397/10/22 بدون نظر دسته‌بندی نشده

نحوه استفاده از ابزار انتخاب برای مدلسازی در SpaceClaim

در این آموزش، ما دستورالعمل‏ هایی را به منظور استفاده از ابزار انتخاب ارائه می ‏دهیم. این ابزار یکی از مهمترین بخش های نرم افزار SpaceClaim می باشد که اهمیت آن ناشی از این حقیقت است که تمام عملیات دیگر با انتخاب یک شی آغاز می شوند. بنابراین فراگیری روش های مختلف برای انتخاب، هنگام استفاده از نرم افزار SpaceClaim از اهمیت بسیاری برخوردار است.

از طریق این آموزش شما موارد زیر را نیز خواهید آموخت :

  • چگونگی انتقال، چرخش و بزرگنمایی با استقاده از موس
  • انتخاب وجوه، لبه ها، نقاط و رئوس
  • اطلاع از اجزاء انتخاب شده
  • انتخاب اشیاء چندگانه (با استفاده از کلید ctrl، دوبارکلیک کردن، انتخاب جعبه)
  • خارج کردن اشیاء از حالت انتخاب
  • انتخاب اشیاء پنهان
  • تغییر گزینه های جهت یابی

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، شبیه سازی و پس پردازش شبیه سازی در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) و با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

[vcex_divider width=”100%” margin_bottom=”20px”][vcex_button url=”http://dl.psssm.co.ir/” title=”دانلود فایل های شبیه سازی” target=”blank” style=”three-d” layout=”block” align=”center” color=”red”]دانلود فایل های شبیه سازی[/vcex_button][vcex_spacing size=”15px”][vcex_button url=”http://dl.psssm.co.ir/” title=”دانلود PDF آموزش” target=”blank” style=”three-d” layout=”block” align=”center” color=”blue”]دانلود PDF آموزش[/vcex_button]

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi