1396/04/03 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, خدمات CFD

مقدمه ای بر مهارت های اولیه شبکه بندی در انسیس فلوئنت

در این فابل آموزشی با ارائه مقدمه ای بر مهارت های اولیه شبکه بندی ، با نحوه کار با ابزار پاک کردن در Tgrid برای شبکه بندی های مرزی آشنا خواهیم شد. هدف از این آموزش استفاده از نوار ابزارها برای پاک کردن یک شبکه بندی سطح و تولید یک شبکه بندی حجمی است.

فایل آموزشی ارائه شده، شامل موارد است:

-ساختن و نمایش گروه ها

-نمایش نواحی مربوط به مسأله

-استفاده از ابزارهای محلی (local) و سراسری  (global) برای پاک کردن شبکه بندی

-استفاده از دستورات متنی

-بررسی کیفیت شبکه بندی

-بهبود کیفیت با استفاده از ابزارهای محلی (local) و سراسری  (global)

-استفاده از دکمه های میان بر

-تکنیک های عیب یابی

-تولید مش و بهبود کیفیت آن

-اعمال شرایط مرزی

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل مختلف در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi