1397/10/15 بدون نظر انسیس فلوئنت

 مقدمه (مش لغزان)

در این قسمت مدل سازی مش لغزان بررسی می گردد. یکی از رایج ترین کاربردهای مهندسی مکانیک سیالات طراحی توربوماشینها است. توربوماشینها قلب صنعت می باشد. برخی از انواع توربوماشینها به مایعات انرژی اضافه می­کنند. مانند پمپ و کمپرسور در حالی که انواع دیگر از مایعات استخراج انرژی می­کنند، مانند توربین ها.  در بررسی توربو ماشین ها همواره نیاز است اثرات گذرا که شامل تعامل جریان بین پره های متحرک و ثابت تحلیل شود. در این آموزش، از توانایی انسیس فلوئنت در استفاده از مش های لغزان برای آنالیز جریان گذرا در یک مرحله از کمپرسور محوری استفاده شده است. به مش های هر ردیف پره روتور اجازه داده شده است که صورت نسبی با مش های ساکن ردیف پره استاتور بچرخند، به این صورت می توان برهم کنش روتور و استاتور را مدل کرد.

مدل سازی مش لغزان

یک مش را که  قبلا آن را تهیه کرده اید در فلوئنت اجرا کنید و شبکه را از نظر ابعاد و کیفیت بررسی کنید. مواد را انتخاب کنید. برای این شبیه سازی یک ناحیه پریودیک تعریف شده است و پس از آن حل گر گذرا و شرایط مرزی برای شبیه سازی مش لغزشی  تنظیم می شوند. رابط ها را برای یک مش پریودیک لغزان مشخص می کنیم. از داده های وابسته به زمان نمونه گیری کنید و مقادیر میانگین را مشاهده کنید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شبیه سازی جزیان توربو ماشین ها و بررسی اثرات گذرا با استفاده از روش مش لغزان و روشهای دیگر پذیرفته می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

[vcex_divider width=”100%” margin_bottom=”20px”][vcex_button url=”http://dl.psssm.co.ir/tutorials/ansys-fluent/sliding-mesh-ansys-fluent.zip” title=”دانلود فایل های شبیه سازی” target=”blank” style=”three-d” layout=”block” align=”center” color=”red”]دانلود فایل های شبیه سازی[/vcex_button][vcex_spacing size=”15px”][vcex_button url=”http://dl.psssm.co.ir/tutorials/ansys-fluent/sliding-mesh-ansys-fluent.pdf” title=”دانلود PDF آموزش” target=”blank” style=”three-d” layout=”block” align=”center” color=”blue”]دانلود PDF آموزش[/vcex_button]

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi