1396/03/27 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت

مش دینامیک

در این بخش مش دینامیک ۱DOF برا مسئله سرنگ انژکتور اتوماتیک (auto injector syringe) در انسیس فلوئنت بررسی شده است. هندسه دوبعدی در دیزاین مدلر ساخته شده است. این مسئله یک مسئله گذرا است. جریان آرام است. برای این مسئله انتقال UDS را فعال کنید. اب به عنوان سیال عامل است و از خاصیت تراکم پذیری برای آب استفاده می شود. فیل آموزش برای دانلود قرار داده شده است.

در ANSYS Fluent قابلیت مش دینامیک برای شبیه سازی های  همراه با حرکت مرز استفاده می شود. سه رویکرد کلی در مش دینامیک وجود دارند، یعنی، smoothing، layering ، و remeshing. معمولا برای مقابله با چالش های موجود در مش دینامیک ترکیبی از این سه طرح استفاده می شود. اگر چه برای مسائل ساده مانند چک والو طرح layering مناسب است.

این آموزش انجام محاسبات عمومی  مش دینامیک  را فراهم می کند و نحوه انجام مراحل زیر را نشان می دهد.

محاسبات عمومی  مش دینامیک

  • استفاده از قابلیت مش دینامیک در ANSYS FLUENT برای حل یک مسئله ساده که در آن جسم صلب با سیال به حرکت در می آید.

مسئله حرکت جسم صلب.

  • تنظیم شرایط مرزی برای جریان های داخلی.
  • استفاده از یک UDF برای مشخص کردن حرکت جسم صلب.

• محاسبه حل با استفاده از حل گر مبتنی بر فشار است.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزش
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi