1397/10/02 بدون نظر انسیس CFX, انسیس مشینگ

محاسبات عمومی  مش دینامیک

  • استفاده از قابلیت مش دینامیک در ANSYS FLUENT برای حل یک مسئله ساده که در آن جسم صلب با سیال به حرکت در میآید.

مسئله حرکت جسم صلب.

  • تنظیم شرایط مرزی برای جریان های داخلی.
  • استفاده از یک UDF برای مشخص کردن حرکت جسم صلب.

• محاسبه حل با استفاده از حل گر مبتنی بر فشار است.

آموزش مش دینامیک

در ANSYS FLUENT قابلیت مش دینامیک برای شبیه سازی های  همراه با حرکت مرز استفاده می شود. سه رویکرد کلی در مش دینامیک وجود دارند، یعنی، smoothing، layering ، و remeshing. معمولا برای مقابله با چالش های موجود در مش دینامیک ترکیبی از این سه طرح استفاده می شود. اگر چه برای مسائل ساده مانند چک والو طرح layering مناسب است.

در این آموزش، از طرح layering برای نشان دادن ویژگی های آن استفاده می­شود.  چک والوها معمولا  برای عبور جریان از یک طرف استفاده می شوند. آن ها اغلب به عنوان یک دستگاه کاهش فشار استفاده می شوند که اجازه می دهد در صورت بیشتر شدن فشار از یک مقدار خاص سیال خارج شود.. در چنین حالتی، شیر به یک فنر متصل است که که باعث بسته شدن شیر می­شود. اما زمنی که فشار بیشتر از نیروی فنر باشد شیر باز می شود.  جاذبه می تواند یکی دیگر از عوامل در تعادل نیرویی باشد، و می تواند در ANSYS FLUENT در نظر گرفته شود. تغییر شکل دریچه معمولا در نظر گرفته نمی شود و در نتیجه اجازه می دهد تا از محاسبات FSI برای تعامل سیال و جسم صلب استفاده کنیم که برای آن یک UDF ارائه شده است.

این آموزش انجام محاسبات عمومی  مش دینامیک  را فراهم می کند و نحوه انجام مراحل زیر را نشان می دهد.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi