1397/10/18 بدون نظر انسیس فلوئنت

 مقدمه ( روش های مش بندی هندسه های سه بعدی)

در این پست سعی شده است الگوریتم های مش بندی برای هندسه های سه بعدی آورده شود. مباحث این جزوه در مورد الزامات هندسه و الگورتیم های مش بندی می باشد. تمام روش های مش بندی هندسه های سه بعدی نیاز به هندسی متشکل از اجسام صلب دارند. تولید شبکه تقسیم دامنه به تعدادی تقسیمات کوچکتر است که با هم تداخل ندارند.  نتیجه این تقسیم یک شبکه (مش) از سلول ها است. تولید مش یکی از مهم ترین بخش های هر شبیه سازی CFD است. ما باید به اندازه کافی زمان برای مش­بندی هندسه اختصاص دهیم. اگر شما به درک فیزیک از سیستم و جریان سیال برسید، قادر به تولید مش با کیفیت بالا خواهد خواهید بود.

روش های مش بندی هندسه های سه بعدی

روش ها و الگوریتم های متفاوتی برای مش بندی هندسه های سه بعدی وجود دارد. در ادامه مواردی که در این آموزش آورده شده اند را مشاهده می کنید.

Geometry Requirements

Meshing Methods

Tetrahedrons

              Patch Conforming

              (Patch Independent (ICEM CFD Tetra

       Swept Mesh

        Automatic

        MultiZone

        CFX-Mesh

Combining Sweep and Tetrahedral Methods for a Multibody Part

Inflating Tetrahedral and Sweep Methods

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای سفارش مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی در نرم افزار  انسیس مشینگ (ANSYS Meshing) برای شبیه سازی در انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) و انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. ابزار های مختلفی برای تولید شبکه وجود دارند. با این حال، متخصیصین ما با توجه به شرایط هر مسئله و با توجه به ویژگی های خاص ابزارهای مختلف، برای تولید مش ابزار مناسب را انتخاب و به شما معرفی می کنند.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube