1397/10/18 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه (مش بندی مثلثی)

در این جزوه آموزشی، سعی شده است آموزش مش بندی مثلثی و یا در حالت سه بعدی هرمی آموزش داده شود. این آموزش به همراه الگوریتم مش بندی لایه مرزی یا به عبارتی inflation می باشد. الگوریتم های مش بندی پیشرفته نیز آموزش داده شده است. تولید شبکه تقسیم دامنه به تعدادی تقسیمات کوچکتر است که با هم تداخل ندارند.  نتیجه این تقسیم یک شبکه (یا مش) از سلول ها است. تولید مش یکی از مهم ترین بخش های هر شبیه سازی CFD است. ما باید به اندازه کافی زمان برای مش­بندی هندسه اختصاص دهیم. اگر شما به درک فیزیک از سیستم و جریان سیال برسید، قادر به تولید مش با کیفیت بالا خواهد خواهید بود. جزوه آموزشی به همراه فایل هندسه را می توانید از لینک های زیر دانلود کنید.

بررسی مش بندی مثلثی

در این قسمت موارد زیر برای بررسی مش بندی مثلثی در نظر گرفته شده اند. این الگوریتم ها از جمله Proximity و Curvature کاربرد بسیاری در هندسه های پیجیده دارد جاهایی که کنترل دستی مش در لبه تیز و منحنی ها امکان پذیر نیست.

Tetrahedral Meshing Algorithms-

Inflation Options for Patch Conforming-

Algorithms.

Pre and Post.

Advanced Options.

Collision Avoidance.

Patch Independent Meshing-

Defeaturing.

Proximity refinement.

Curvature refinement.

Tetrahedral Mesh with Inflation for a Tee Mixer-
Fluid and Structural Meshes for an Auto Manifold-

 خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. ابزار های مختلفی برای تولید شبکه وجود دارند. با این حال، متخصیصین ما با توجه به شرایط هر مسئله و با توجه به ویژگی های خاص ابزارهای مختلف، برای تولید مش ابزار مناسب را انتخاب و به شما معرفی می کنند.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi