1397/10/18 بدون نظر انسیس فلوئنت

ANSYS Meshing

مش بندی  انسیس مشینگ و CFX-Mesh

در این جزوه، آموزش مش بندی در نرم افزار انسیس مشینگ (ANSYS Meshing)  و محیط CFX-Mesh برای استفاده در نرم افزار انسیس سی اف ایکس ANSYS CFX آورده شده است. هندسه ای که برای مش بندی در CFX-Mesh استفاده می کنیم باید شامل اجسام صلب باشد. این جزوه به صورت یک فایل پاورپوینت می باشد. در این جزوه می توانید انواع مش بندی صفحه ای و مش بندی حجمی را فرا بگیرید. تولید شبکه تقسیم دامنه به تعدادی تقسیمات کوچکتر است که با هم تداخل ندارند.  نتیجه این تقسیم یک شبکه (مش) از سلول ها است. تولید مش یکی از مهم ترین بخش های هر شبیه سازی CFD است. ما باید به اندازه کافی زمان برای مش­بندی هندسه اختصاص دهیم. اگر شما به درک فیزیک از سیستم و جریان سیال برسید، قادر به تولید مش با کیفیت بالا خواهد خواهید بود.

بررسی مش بندی

در این بخش با نحوه مش بندی در محیط CFX-Mesh آشنا خواهید شد . جزوه آموزشی را می توانید از لینک زیر دانلود کنید. موارد زیر را در این آموزش فرا خواهید گرفت.

CFX-Mesh provides automated mesh generation

Unstructured triangular surface mesh generation

Volume mesh is created from the surface mesh

Tetrahedral/prismatic/pyramidal volume mesh generation

Extruded meshes can also be created

(Advancing Front and Inflation (AFI

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای سفارش مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) و انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. ابزار های مختلفی برای تولید شبکه وجود دارند. با این حال، متخصیصین ما با توجه به شرایط هر مسئله و با توجه به ویژگی های خاص ابزارهای مختلف، برای تولید مش ابزار مناسب را انتخاب و به شما معرفی می کنند.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi