مشاوره و پیشنهاد پروژه کسری خدمت

طرح همیار پروژه کسری خدمت

دینامیک سیالات محاسباتی

دینامیک سیالات محاسباتی یا  Computational fluid dynamics) CFD) یکی از شاخه های مکانیک سیالات است که با استفاده از آنالیز عددی و الگوریتم های عددی، مسائل مشتمل بر شاره های سیالاتی را تجزیه و تحلیل می کند. از کامپیوترها برای شبیه سازی برهمکنش مایعات و گازها با سطوح شرایط مرزی استفاده می شود.

دینامیک سیالات محاسباتی بصورت گسترده در زمینه‌های مختلف صنعتی مرتبط با سیالات، انتقال حرارت و انتقال مواد به کمک سیال بکار گرفته می‌شود. از جمله این موارد می‌توان به صنایع خودرو سازی ، صنایع هوافضا ، توربو ماشین ها ، صنایع هسته ای ، صنایع نظامی ، صنایع نفت و گاز و انرژی و بسیاری موارد گسترده صنعتی دیگر اشاره نمود که دانش دینامیک سیالات محاسباتی به عنوان گره گشای مسائل صنعتی مرتبط تبدیل شده است.

شرکت پژوهشگران مهر

شرکت پژوهشگران مهر با 7 سال سابقه کار موفق در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی، همواره سعی در بالابردن سطح دانش جامعه علمی و نخبه کشور در زمینه مهندسی مکانیک داشته است و کوشیده است تا از جایگاه علمی کشور تا حد امکان و به نسبت وظیفه خود، دفاع کند. کادر مجرب و متعهد این مجموعه پژوهشی که به سختی میتوان نام شرکت را به آن نسبت داد، در بالاترین سطح علمی در تمامی زمینه های گسترده مهندسی مکانیک سیالات در برترین دانشگاه های داخلی تحصیل کرده و هرکدام به نوبه خود همواره مورد تایید اساتید خود قرار گرفته اند.

تاییدیه ای بر اعتبار این مجموعه

گواهی نامه های معتبر بین المللی برای داوری مقاله های معتبر از مجله ها و ژورنال های معتبری چون Applied Thermal Engineering , Renewable and Sustainable Energy , Solar Energy , Energy گواهی بر این ادعای به حق بوده و اعتبار و سطح علمی این مجموعه را تضمین می نماید.

پیشنهاد همکاری و آموزش در زمینه پروژه های کسری خدمت

با توجه به اینکه چندسالی است که قوانین جدیدی در مورد خدمت مقدس سربازی تصویب شده است و همچنین نهاد های مرتبط نیز تمایل بیشتری در مورد بکارگیری نیروی متخصص و تحصیل کرده در بخش تحقیقات را نشان داده اند، این مجموعه برآن شده است تا بتواند همچون گذشته وظیفه علمی خود را که همیشه همیاری و آموزش بوده است را در مسیری جدید و همگام با علم روز دنیا ادامه دهد. این مجموعه آماده همکاری با تمامی نیروهای تحصیل کرده در زمینه رشته مکانیک سیالات می باشد و خدمات خود را در غالب آموزش و همکاری در زمینه های مختلف مربوط به پروژه های کسری خدمت و حتی طرح های جایگزین خدمت ارائه می دهد.

این خدمات شامل بررسی و مشاوره در مورد پروژه های کسری خدمت در هر مرحله ای، از ارائه پروپوزال گرفته تا ارائه نتایج نهایی و آموزش های لازم جهت ارائه به مراکز نظامی ، بنیاد نخبگان و دیگر نهادهای مرتبط می باشد.
تجربه ما می تواند ، سریعترین راه و در عین حال معتبرترین راه برای کمک به  اخذ پروژه و همچنین به سرانجام رساندن پروژه و کسب بهترین نتیجه مورد انتظار را به شما نشان دهد.

logo-samandehi