1397/10/22 بدون نظر انسیس فلوئنت

 توضیح انتقال حرارت بین سیال و جامد در مسئله گذرای ردیف پره

این ویدئو به شما خواهد آموخت که چگونه یک مسئله گذرای ردیف پره را در یک توربین آخن راه اندازی کنید که به طور موثر انتقال حرارت مزدوج ردیف پره در روتور توربین آخن و توزیع دما را تحلیل کنید. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه یک دامنه جامد و یک رابط انتقال حرارت مزدوج را راه اندازی کنید. پس از آن، یک دامنه جامد برای پره توربین که  مکان پره توربین، مواد، سرعت، گذرگاه را توصیف میکند، مشخص می­شوند. سپس ما یک رابط بین سیال و جامد بین دامنه مایع و جامد را مشخص و در این رابط  انتقال حرارت رخ خواهد داد. سپس ما آماده برای انجام  محاسبات هستیم.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی توربو ماشین ها شامل پمپ، کمپرسور، توربین، فن در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش , CFXآموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پایان نامه CFX ,آموزش پایان نامه CFX . مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube