1396/03/28 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, خدمات CFD

مدل EWF و مه زدایی از روی شیشه جلو اتومبیل

در این آموزش، مدل اویلری فیلم دیوار (مدل EWF) برای مدل پدیده مه زدایی (defogging) در شیشه جلو اتومبیل استفاده می شود. تشکیل مه (fogging) روی شیشه جلو اتومبیل، یعنی میعان شدن بخار آب بر روی شیشه به صورت قطرات کوچک و درنتیجه کاهش دید از طیق شیشه یک نگرانی ایمنی عمده برای شرکت های ماشین سازی است. مه زدایی به اینگونه است که هوای داغ بر روی شیشه دمیده می شود و برای ایمنی سرنشینان بسیار مهم است.

مدل EWF می تواند برای پیشبینی تشکیل فیلم مایع بر روی دیوار مورد استفاده قرار گیرد.

مدل EWF فقط با حلگر سه بعدی می تواند استفاده شود و می تواند با موارد زیر کوپل گردد:

مدل فاز گسسته (discrete phase model) (ذرات بر روی دیوار برای تشکیل فیلم جمع شده اند)

مدل چند فاز اویلری (Eulerian multiphase model)

مدل انتقال گونه (species transport model) (گونه های بخار در هسته جریان میعان می شوند تا فیلم مایع را تشکیل دهند و یا فیلم به گونه بخری تبدیل می شود، بخار می شود)

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزش
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi