1396/04/03 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

پیاده سازی مدل گرمایی چراغ خودرو با استفاده از مدل تشعشع DO

در آموزش ارائه شده در این قسمت روش حل و نحوه شبیه سازی مدل گرمایی چراغ خودرو مورد بررسی قرار می گیرد. در شبیه سازی انجام شده مدل تشعشع DO برای مدل سازی مسأله تابش استفاده می شود.

با استفاده از قابلیت shell conduction که در این فایل آموزشی به آن اشاره شده است می توان مسائل رسانایی صفحات نازک را در انسیس فلوئنت بدون شبکه بندی شبیه سازی کرد.

سایر مطالب ارائه شده در این فایل آموزشی عبارتند از:

-خواندن و وارد کردن فایل مربوط به شبکه بندی در انسیس فلوئنت

-اعمال مدل تشعشع DO

-انتخاب ویژگی های مواد و نحوه اعمال شرایط مرزی

-حل معادله جریان و انرژی

-نحوه شروع حل مسأله

-فرایند بررسی و پردازش نتایج

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل انتقال حرارت تشعشع و مدل گرمایی قطعات مختلف در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube