1397/10/03 بدون نظر انسیس فلوئنت

مدل چندفازی Granular Multiphase

این آموزش به بررسی مدل چندفازی Granular Multiphase ، جریان هوا و یک فاز جامد گرانول متشکل از دانه های شیشه ای در یک بستر سیال با گاز داغ، تحت حداقل شرایط مایع سازی یکنواخت، می­پردازد. نتایج به دست آمده برای ضریب انتقال  حرارت محلی  بین دیوار و بستر  در ANSYS FLUENT را می توان با نتایج تحلیلی مقایسه نمود.

این آموزش نشان می دهد که چگونه موارد زیر انجام گردد:

  • استفاده از مدل چند فازی Eulerian Granular.
  • تنظیم شرایط مرزی برای جریان های داخلی است.

• محاسبه حل با استفاده از حل کننده مبتنی بر فشار (pressure-based solver).

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی مسائل مربوط به مهندسی عمران، آب و سازه های هیدرولیکی در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) و انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید.

شرکت مهر دوره های آموزشی آنلاین فلوئنت و انسیس فلوئنت را برگذار می­کند. اساتید ما همه مهندسان متخصص در زمینه دینامیک سیالات محاسبتی هستند در رشته خود هستند. این یکی از بهترین موسسات آموزش CFD است، و بسیاری از فایل­ها آموزش نرم افزار فلوئنت در سایت ما در دسترس هستند. اگر شما یک پروژه CFD دارید ما آماده انجام آن هستیم. بسیاری از فایلهای PDF آموزش نرم افزار انسیس در این سایت وجود دارد. در اینجا، شما حداقل هزینه های دوره CFD با حداکثر کیفیت پیدا می­کنید. ما قادر به انجام تمام آموزش­های تحقیقاتی  و صنعتی هستیم. فقط تماس بگیرید و پروژه های فلوئنت CFD خود را در اختیار ما بگذارید. ما آماده و قادر به انجام پروژه های CFD با فلوئنت و ارائه بهترین آموزش با حداقل هزینه و زمان مناسب، و با بهترین کیفیت می باشیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

[vcex_divider width=”100%” margin_bottom=”20px”][vcex_button url=”http://dl.psssm.co.ir/tutorials/ansys-fluentusing-the-eulerian-granular-multiphase-model-with-heat-transfer-by-ansys-fluent.rar” title=”دانلود فایل های شبیه سازی” target=”blank” style=”three-d” layout=”block” align=”center” color=”red”]دانلود فایل های شبیه سازی[/vcex_button][vcex_spacing size=”15px”][vcex_button url=”http://dl.psssm.co.ir/tutorials/ansys-fluent/using-the-eulerian-granular-multiphase-model-with-heat-transfer-by-ansys-fluent.pdf” title=”دانلود PDF آموزش” target=”blank” style=”three-d” layout=”block” align=”center” color=”blue”]دانلود PDF آموزش[/vcex_button]

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube