1397/10/04 بدون نظر انسیس فلوئنت

مدل چندفازی اویلری

این آموزش جریان آب و هوا در یک اتصال سه راهی (tee junction ) با روش مدل چندفازی اویلری با انسیس فلوئنت ANSYS Fluent بررسی می­کند. در ابتدا شما مسئله با استفاده از مدل Mixture که هزینه محاسباتی کمتری دارد حل می­کنید.، و پس از آن نوبت به اجرای  مدل دقیق تر اویلری می­رسد.  نتایج حاصل از این دو روش پس از آن می تواند مقایسه شود.

این آموزش نشان می دهد که چگونه موارد زیر انجام گردد:

  • استفاده از مدل Mixture با سرعت لغزشی.
  • تنظیم شرایط مرزی برای جریان های داخلی.
  • محاسبه حل با استفاده از حل گر همراه مبتنی بر فشار کوپل به همراه مدل Mixture .
  • استفاده از مدل اویلری.
  • محاسبه حل با استفاده از حلگر multiphase coupled با مدل اویلری.
  • نمایش نتایج به دست آمده با استفاده از دو روش برای مقایسه.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت مهر دوره های آموزشی آنلاین فلوئنت و انسیس فلوئنت را برگذار می­کند. اساتید ما همه مهندسان متخصص در زمینه دینامیک سیالات محاسبتی هستند در رشته خود هستند. این یکی از بهترین موسسات آموزش CFD است، و بسیاری از فایل­ها آموزش نرم افزار فلوئنت در سایت ما در دسترس هستند. اگر شما یک پروژه CFD دارید ما آماده انجام آن هستیم. بسیاری از فایلهای PDF آموزش نرم افزار انسیس در این سایت وجود دارد. در اینجا، شما حداقل هزینه های دوره CFD با حداکثر کیفیت پیدا می­کنید. ما قادر به انجام تمام آموزش­های تحقیقاتی  و صنعتی هستیم. فقط تماس بگیرید و پروژه های فلوئنت CFD خود را در اختیار ما بگذارید. ما آماده و قادر به انجام پروژه های CFD با فلوئنت و ارائه بهترین آموزش با حداقل هزینه و زمان مناسب، و با بهترین کیفیت می باشیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi