1396/04/07 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

شبیه سازی میدان آکوستیک با استفاده از مدل نویز برادبند (Broadband Noise Modeling)

هدف از این آموزش فراهم کردن نکاتی پیرامون تنظیمات اولیه و روند حل میدان آکوستیک تولید شده توسط یک اتومبیل سواری با استفاده از مدل نویز برادبند است. در ابتدا مسأله برای حالت پایدار حل شده و در ادامه مدل آکوستیک برادبند برای انجام پس پردازش ایروآکوستیک بر روی حل حالت پایدار اضافه می شود.

مدل سازی انجام شده برای یک خودروی سواری که با سرعت مشخص است انجام می شود و تنها میدان آکوستیک ناشی از حرکت اتوموبیل شبیه سازی می شود. همچنین برای سادگی مدل خودرو از آینه ها و چرخ ها در مدل سازی صرف نظر شده است.

مطالب ارائه شده در فایل آموزشی عبارتند از:

-استفاده از حلگر فشار مبنا

– استفاده از مدل توربولانس کا-اپسیلن (k-ɛ) ریلایزبل با توابع استاندارد دیواره

-اعمال شرایط مرزی

-استفاده از مدل آکوستیک برادبند

-پس پردازش ایروآکوستیک

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل ایروآکوستیک و شبیه سازی میدان آکوستیک در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi