1396/04/05 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

مدل سازی از هم گسیختگی و انعقاد حباب در رآکتور ستون حباب

هدف از آموزش ارائه شده مدل سازی حباب،از هم گسیختگی جریان و انعقاد حباب های گاز در یک رآکتور ستون حباب گاز/مایع است. در حل مسأله از روش تعادل جمعیتی (population balance) کوپل شده با مدل چند فازی اولری (Eulerian multiphase model) استفاده خواهد شد. روش تعادل جمعیتی برای حل مسأله جریان حباب و توزیع سایز در یک ستون حباب غیر متقارن استفاده می شود. شش اندازه مختلف جمعیت حباب در این قسمت مورد استفاده قرار می گیرد. درصنایع شیمیایی، پتروشیمی، متالوژی و بیولوژیکی ستون های حباب به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. ساختار ساده و بالا بودن میزان انتقال جرم و حرارت از مزایای رآکتور ستون حباب است. از جمله کاربرد اینگونه رآکتورها کنترل دمایی دقیق است.

فایل آموزشی شامل موارد زیر است:

-ایجاد یک مسأله دو فازی ناپایدار برای یک ستون حباب هوا-آب با استفاده از مدل چند فازی اولری

-فعال سازی و ایجاد مدل جمعیت تعادلی با شش جمعیت مختلف سایز حباب

-حل مسأله با استفاده از تنظیمات مناسب حلگر

-پس پردازش نتایج برای توزیع سایز حباب

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل شبیه سازی رآکتور ستون حباب در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi