1397/10/05 بدون نظر انسیس فلوئنت

مدل تشعشع Discrete Ordinates

در اینجا ما از مدل تشعشع Discrete Ordinates در انسیس فلوئنت برای شبیه سازی یک هد لمپ استفاده می کنیم. این آموزش  به شما نحوه راه اندازی و حل کردن جریان به همراه انتقال حرارت را در یک هد لامپ نشان می دهد. از مدل تشعشع Discrete Ordinates برای مدل تابشی استفاده می­شود. (DO)

مراحل شبیه سازی هد لمپ با مدل تشعشع Discrete Ordinates در انسیس فلوئنت

این آموزش به شما مرحل زیر را آموزش می­دهد:

  • خواندن مش موجود در ANSYS FLUENT.
  • تنظیم مدل (DO) .
  • تنظیم خواص مواد و شرایط مرزی.
  • حل همزمان معادلات انرژی و جریان.
  • مقداردهی اولیه و به دست آوردن حل.
  • پس پردازش داده های حاصله.

• درک تاثیر تعداد تقسیمات در پیش بینی دما و  سرعت حل.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

انجام کلیه شبیه سازی های آکادمیک، صنعتی و تحقیقاتی با استفاده از نرم افزار فلوئنت پذیرفته می شود. از جمله شبیه سازی با استفاده از روش های مختلف انتقال حرارت تشعشعی، هدایتی و همرفت. همچنین از مدل های مختلف در شبیه سازی ها استفاده می شود از جمله مدل تشعشع Discrete Ordinates در انسیس فلوئنت.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش ، انجام پروژه فلوئنت، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، شبیه سازی با فلوئنت، با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

[vcex_divider width=”100%” margin_bottom=”20px”][vcex_button url=”http://dl.psssm.co.ir/tutorials/ansys-fluent/using-the-discrete-ordinates-radiation-model.rar” title=”دانلود فایل های شبیه سازی” target=”blank” style=”three-d” layout=”block” align=”center” color=”red”]دانلود فایل های شبیه سازی[/vcex_button][vcex_spacing size=”15px”][vcex_button url=”http://dl.psssm.co.ir/tutorials/ansys-fluent/using-the-discrete-ordinates-radiation-model.pdf” title=”دانلود PDF آموزش” target=”blank” style=”three-d” layout=”block” align=”center” color=”blue”]دانلود PDF آموزش[/vcex_button]

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube