1397/10/18 بدون نظر انسیس فلوئنت

 محیط انسیس ورک بنچ ANSYS Workbench

در این پاورپوینت به صورت مقدماتی، شما با محیط انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) آشنا می شوید. مش بندی در نرم افزار انسیس مشینگ آموزش داده می شود. انسیس ورک بنچ ابزار های مختلف انسیس را در خود جمع کرده است. تولید شبکه تقسیم دامنه به تعدادی تقسیمات کوچکتر است که با هم تداخل ندارند.  نتیجه این تقسیم یک شبکه (مش) از سلول ها است. تولید مش یکی از مهم ترین بخش های هر شبیه سازی CFD است. ما باید به اندازه کافی زمان برای مش­بندی هندسه اختصاص دهیم. اگر شما به درک فیزیک از سیستم و جریان سیال برسید، قادر به تولید مش با کیفیت بالا خواهد خواهید بود.

بررسی محیط انسیس ورک بنچ

مطالبی که در این فصل فراخواهید گرفت شامل آشنایی با محیط انسیس ورک بنج، تولباکس ها، شماتیکی از یک پروژه در ورک بنچ، مدیریت فایل در ورک بنچ، ایمپورت کردن و اکسپرت کردن می شود. این جزوه به صورت یک پاورپوینت می باشد که می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

 

ANSYS Workbench Environment

Toolbox

Workbench Project Schematic

Linking Items in the Project Schematic

Workbench File Management

Archiving your Workbench 12.0 project

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای سفارش مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) و انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. ابزار های مختلفی برای تولید شبکه وجود دارند. با این حال، متخصیصین ما با توجه به شرایط هر مسئله و با توجه به ویژگی های خاص ابزارهای مختلف، برای تولید مش ابزار مناسب را انتخاب و به شما معرفی می کنند.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube