1396/04/08 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

شبیه سازی دوبعدی محفظه احتراق BERL در انسیس فلوئنت

در این آموزش شبیه سازی دو بعدی یک محفظه احتراق BERL با توان ۳۰۰ کیلو وات با استفاده از مدل Magnussen در انسیس فلوئنت آموزش داده می شود. هدف از این آموزش ارائه نکاتی پیرامون نحوه انجام تنظیمات و حل مسأله احتراق گاز طبیعی است.

در فایل آموزشی موارد زیر بررسی می شود:

-استفاده از مدل توربولانس کا-اپسیلن (k-ɛ)

-استفاده از مدل Eddy Dissipation Finite-rate Reaction

-انجام تنظیمات و حل مسأله احتراق گاز طبیعی

-پس پردازش نتایج

توصیف مسأله

شبیه سازی بررسی شده در این آموزش پس از اجرای پژوهش های آزمایشگاهی در Burner Engineering Research Laboratory) BERL) بر روی محفظه های احتراق با ظرفیت ۳۰KW تا ۱۲MW انجام شده است. جریان مورد مطالعه در این آموزش مربوط به شعله گاز طبیعی در یک محفظه احتراق ۳۰۰ کیلوواتی swirl-stabilized است و احتراق در کوره به صورت عمودی انجام می شود. سطح مقطع مورد بررسی یک هشت وجهی با هود کوره مخروطی شکل و یک مجرای خروجی سیلندر شکل است. دیواره های کوره به صورت پوشش نسوز (refractory-lined) و یا خنک کاری با آب در نظر گرفته می شود. هوا از طریق یک ورودی حلقوی وارد می شود و بلاک های چرخشی برای انتقال چرخش استفاده می شوند.

شرایط ورودی برای شبیه سازی همچون دمای دیواره، شرایط مرزی و پروفایل ورودی، از داده های آزمایشگاهی استخراج شده است.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی احتراق و مدل سازی جریان آشفته در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube