قوانین

هشدار های قانونی و تجاری

هنگام اخذ قرارداد زمان درخواستی برای اتمام پروژه به صورت دقیق مشخص شود.
نرم افزار های مدلگر، مش بندی و تحلیل به صورت کاملا واضح مشخص شود. (در صورت وارد نکردن به منزله انتخاب با نظر تخصصی اعضای شرکت می باشد)
تمام در خواست ها و انتظاراتی که از این شرکت دارید به صورت کاملا واضح بنویسید. (از جمله استقلال از شبکه، صحت سنجی و…)
در صورت هر گونه تاخیر در تحویل پروژه به ازای هر ماه ۱۰۰ % از هزینه قرارداد کسر خواهد شد و در صورتی تاخیر از جانب در خواست کننده پروژه باشد به نحوی که در تاریخ اتمام پروژه­ای که در قرارداد نوشته شده است پروژه به اتمام نرسد هزینه افزایشی ۱۰ % به ازای هر ماه خواهد بود.

پس از پرداخت هزینه هر فاز، فاز بعدی شروع به انجام خواهد شد.
عدد هزینه انجام پروژه در همان روز قرارداد بسته شده و در صورت تغییر نکردن پروژه به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد.
۳۰ % هزینه اولیه به عنوان پیش پرداخت دریافت خواهد شد و هیچگونه تقاضای کم کردن پیش پرداخت مورد قبول نمی­باشد.
در صورت انصراف در خواست کننده پروژه از ادامه پروژه، پیش پرداخت به هیچ وجه برگردانده نخواهد شد.
کل پروژه به صورت چند فاز مختلف تعریف شده و پس از اتمام هر فاز، نتایج برای شما ارسال شده و در صورت تایید از طرف شما، هزینه آن فاز پرداخته شده، فایل های شبیه سازی برای شما ارسال خواهد شد. آموزش شبیه سازی این فاز به شما انجام خواهد شد.
هدف از ایجاد این شرکت انجام طراحی، شبیه سازی و بررسی عملکرد سیالاتی دستگاههای صنعتی، سیستمهای تبدیل انرژی، توربوماشینها، نیروگاها، سیستمهای تولید انرژی تجدید پذیر، احتراق، طراحی سیستمهای سیالی، پالایشگاهها، مبدلهای حرارتی، طراحی، شبیه سازی و ساخت وسایل پرنده با اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح می باشد. به عبارتی این شرکت در هر سه زمینه صنعتی، تحقیقاتی و آکادمیک آماده ارائه خدمات می باشد و در حوزه آکادمیک تمرکز اصلی تسریع در کارهای شبیه سازی و آموزش می باشد، لذا ارایه خدمات در این حوزه شامل فایل ها مدلسازی، شبیه سازی، نتایج و آموزش تخصصی کارهای انجام شده می باشد. (به جز کارهای صنعتی که تدوین نهایی با گزارش کامل انجام می شود. از تقاضای نوشتن پروپوزال پایان نامه و نوشتن پایان نامه خودداری شود.)
کارهای انجام شده توسط این شرکت حتما به صورت حضوری یا به وسیله نرم افزارهای ارتباطی به شما آموزش داده خواهد شد.

لازم به ذکر است که پس از تایید نتایج آن فاز بسته شده و به هیچ وجه قابل اصلاح کردن نمی باشد و برگردان وجه آن فاز امکان پذیر نمی باشد. (حتما قبل از واریز هزینه صحت نتایج بررسی شود)

جهت پیگیری وضعیت پروژه می توانید ازترجیحا از طریق شماره دفتر شرکت و یا تماس با شماره همراه اقدام کنید. (از ارسال پیامک و پیام در هر گونه نرم افزار های اجتماعی جهت پیگیری پروژه خودداری فرمایید.)
اگر به هر دلیلی فازی از پروژه به جواب نرسید هزینه آن فاز به صورت کامل مرجوع خواهد شد.
نوع طرح ( آکادمیک، صنعتی، تحقیقاتی و…) قبل از اخذ قرارداد کامل مشخص شده چرا که کیفیت کار انجام شده در محدوده نوع طرح تعریف شده خواهد بود. لذا از امتناع کردن به ذکر اینکه کار مربوط به چه فعالیتی می باشد خودداری فرمایید.
هزینه جلسات آموزشی قبل از برگزاری کلاس باید به صورت کامل پرداخته شود و هیچگونه پشتیبانی (رفع اشکال و سوالات جانبی) وجود ندارد و و در صورت تمایل می توانید درخواست جلسات آموزشی دیگری داشته باشید و در صورت تایید، یک جلسه برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

logo-samandehi
you tube