1397/10/17 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه ( فلاش تانک و سیفون)

در این بخش مدل سازی فلاش تانک و پر و خالی شدن یک مخزن آب آموزش داده می­شود. این ورک شاپ، پر شدن آب در یک تانک و خالی شدن به وسیله سیفون را مدلسازی می کند. انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX) ابزار لازم برای شبیه سازی جریانات چند فازی را در اختیار ما قرار داده است. در اینجا جریان دو فازی آب و هوا را داریم. از ماژول چند فازی برای شبیه سازی استفاده می کنیم. این مساله در ذات، گذرا می باشد.

مراحل شبیه سازی فلاش تانک

یک مش را که  قبلا آن را تهیه کرده اید در CFX اجرا کنید و شبکه را از نظر ابعاد و کیفیت بررسی کنید. سپس شرایط مرزی و مواد را برای آب و هوا تنظیم کنید. در ابتدا یک سطح اولیه آب در تانک مشخص شده است. در ثانیه های اولیه شبیه سازی تغذیه آب روشن است و  سپس برای ادامه شبیه سازی خاموش می شود. سطح آب تا وقتی که جریان از لوله U شکل خارج شود بالا می رود تا جایی که اثرات سیفونی تولید کرده که باعث خالی شدن تانک شود.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

پروژه های مدلسازی شبیه سازی و تحلیل جریان های چند فازی (multiphase flow) در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX) پذیرفته می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر همچنین کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. آموزش CFX، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی، انجام پروژه CFX، مشاوره CFD، شبیه سازی با CFX ، مشاوره CFD، آموزش و قیمت ارزان پروژه های CFD.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube