1397/10/15 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه ( فلاشینگ تانک)

در این بخش مدل سازی فلاشینگ تانک و پر و خالی شدن یک مخزن آب آموزش داده می­شود. انسیس فلوئنت ابزار لازم برای شبیه سازی جریانات چند فازی را در اختیار ما قرار داده است. در اینجا جریان دو فازی آب و هوا را داریم. از ماژول چند فازی برای شبیه سازی استفاده می کنیم.

مراحل شبیه سازی فلاش تانک

یک مش را که  قبلا آن را تهیه کرده اید در فلوئنت اجرا کنید و شبکه را از نظر ابعاد و کیفیت بررسی کنید. سپس شرایط مرزی را و مواد را برای آبو هوا تنظیم کنید. برای این  شبیه سازی گذرا از مدل چند فازی VOF برای شبیه سازی جریان دو فازی آب و هوا استفاده شده است. در ابتدا یک سطح اولیه آب در تانک مشخص شده است. در ثانیه های اولیه شبیه سازی تغذیه آب روشن است و  سپس برای ادامه شبیه سازی خاموش می شود. سطح آب تا وقتی که جریان از لوله U شکل خارج شود بالا می رود تا جایی که اثرات سیفونی تولید کرده که باعث خالی شدن تانک شود.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

انجام پروژه های انسیس فلوئنت جریان های گذرای چند فازی با استفاده از روش VOF همراه با ایحاد انیمیشن از فرایند اتفاق افتاده با کیفیت عالی پذیرفته می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi