1396/04/05 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

مدل سازی فرایند سیال شدن یکنواخت (uniform Fluidization) در بستر دو بعدی سیال

پیشبینی میزان افت فشار در یک بستر یکنواخت دو بعدی در فرایند سیال شد از مسائل مورد توجه در صنعت است. مدل های اولری در انسیس فلوئنت با فراهم ساختن ابزار مدل سازی، مطالعه جریان ذرات در فاز چگال را ممکن می سازد. این نوع از جریان شامل انتقال مومنتم بین فازی پیچیده است. اگرچه برای مدل سازی فرایند فیزیکی تلاش های بسیاری صورت گرفته است، مدل های درگ استفاده شده همچنان ذاتا به صورت شبه تجربی هستند. بنابراین ضروری است که از قانون درگی استفاده شود که بتوان آغاز و شرایط حداقل فرایند سیال شدن را پیشبینی کند.

هدف این آموزش مطالعه هیدرودینامیک و تشکیل حباب در بستر سیال در یک بازه زمانی است. همچنین نحوه شخصی سازی قانون درگ برای جریان دانه ای (granular) گاز-جامد در فابل آموزشی بررسی می شود.

فایل آموزشی شامل موارد زیر است:

-نحوه شخصی سازی قانون درگ برای جریان دانه ای گاز-جامد

-استفاده از مدل های اولری برای پیشبینی افت فشار

-حل با استفاده از تنظیمات مناسب حلگر

-پس پردازش نتایج

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل سیال شدن (Fluidization) در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi