1397/10/19 بدون نظر انسیس فلوئنت

 شبیه سازی جریان سیال در طومار پره دار (vaned valute)

در این بخششبیه سازی جریان سیال در طومار پره دار (vaned valute) بررسی شده است. ما می خواهیم چگونگی راه اندازی یک تجزیه و تحلیل گذرای ردیف پره و پس پردازش آن را بررسی کنیم. هندسه شامل سه حوزه مختلف: دامنه پروانه ، دامنه دیفیوزر، و دامنه طوماری. پروانه تخت تاثیر دو اغتشاش پایین دست قرار می­گیرد یکی به دلیل دیفیوزر و یکی به علت عدم تقارن در بخش  طوماری. برای بررسی اختلالات دو  انتقال فوریه باید مشخص نمود. دو رابط یا اینترفیس (interface) بین  گذرگاه ردیف پره ها و  دو گذرگاه بین پره ها تعریف می­کنیم. این رابط ها توسط انتقال فوریه برای دریافت اطلاعات جریان استفاده می­شوند. داده ها  سپسبه مرزهای چرخشی پریودیک انتقال می­یابند. با استفاده از  CFD-post ما می توانیم برای دیدن عدم تقارن تغییرات فشار در جریان سیال انیمیشن تولید کنیم.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی توربو ماشین ها و طومار پره دار (vaned valute)  در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش , CFXآموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پروژه CFX ,آموزش پروژه CFX . مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi