1396/03/02 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت

طراحی پوسته قایق  و شبیه سازی ارتفاع آب روی پوسته و زاویه قایق Sinkage & Trim

در این بخش طراحی پوسته قایق و شبیه سازی ارتفاع آب روی پوسته و زاویه قایق در انسیس فلوئنت آموزش داده شده است. شما موارد زیر را در فایل های آموزشی فرا خواهید گرفت. همچنین فیلم نتایج شبیه سازی نیز در فایل دانلود قرار داده شده است. استفاده از مدل گذرای (Transient 2DOF) در شبیه سازی یک قایق پر سرعت (Speed Boat) در انسیس فلوئنت ANSYS Fluent انجام شده است.

خروجی های مهم در شبیه سازی و طراحی پوسته قایق

نیروی درگ

زاویه اصلاح (trim angle)

سطح آب بر روی بدنه (Sinkage)

تکنیک های استفاده شده در طراحی پوسته قایق

مدل جریان آزاد یا کانال رو باز حجم سیال (مدل VOF)

حلگر ۶DOF در فلوئنت که حرکت جسم صلب قایق را حل می کند

حرکت تغییر شکل مش (MDM)

تغییر شکل مش اجازه می دهد تا حرکت قایق اتفاق بیفتد

 

فایل هایی که برای دانلود طراحی پوسته قایق قرار داده شده اند

 Boat_mesh.wbpz

 msh_files.zip

فایل ها کیس (case) فلوئنت

 new_boat_design_merged_meshes_no_settings.cas.gz

 new_boat_design_30knots_init_all_settings.cas.gz

فایل UDF حلگر ۶DOF

 ۶DOF_clean.c 6DOF UDF

 pic_6dof_4.jou

فایل های انیمیشن

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید.

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل های آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi