1397/10/15 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه (صفحه اختلاطی)

در این قسمت مدل سازی صفحه اختلاطی در فلوئنت مدل سازی شده است. یکی از رایج ترین کاربردهای مهندسی مکانیک سیالات طراحی توربوماشینها است. توربوماشینها قلب صنعت می باشد. در شبیه سازی توربو ماشین ها استفاده از صفحه اختلاطی یکی رویکردهای پرکاربرد است.

برای آموزش مدل سازی صفحه اختلاطی در این بخش یک فن محوری در یک مرحله با روتور و استاتور  شبیه سازی شده است. این موارد برای  برای جریان در یک توربوماشین محوری تک مرحله ای عادی است. با در نظر گرفتن روتور و استاتور به طور هم زمان در یک محاسبات واحد، قادر خواهید بود بر هم کنش میان این دو عضو را مشخص کنید.

مدل سازی صفحه اختلاطی

یک مش را در در نظر بگیرید و آن را از لحاظ سایز و کیفیت بررسی کنید. سپس تنظیمات حلگر و  شرایط مرزی را انجام دهید. مواد را مشخص کنید. برای این شبیه سازی از مدل استاندارد کا اپسیلن و تابع دیواره استفاده کنید. برای مدل کردن تعامل روتور و استاتور از یک صفحه ی اختلاطی استفاده کنید و با استفاده از حل گر Pressure Based حل را انجام دهدید. میانگین های محیطی فشار کل را روی یک سطح محاسبه و نمایش دهید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube