1396/04/10 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

شبیه سازی شعله جت پیلوت با استفاده از مدل ناپایدار Laminar Flamelet

هدف از این آموزش نمایش نحوه انجام تنظیمات و حل شبیه سازی شعله جت پیلوت با استفاده از مدل ناپایدار Laminar Flamelet در انسیس فلوئنت است. بدلیل کرنش آیرودینامیکی شعله با میدان جریان آشفته، مدل پایدار Laminar Flamelet قابلیت شبیه سازی ماهیت غیر تعادلی محلی را داراست. گونه هایی همچون رادیکال OH، که واکنش سریعی به کرنش آشفته نشان می دهند به طور دقیق قابل مدل سازی هستند. اما گونه هایی مانند NOx و در بعضی مواقع CO، قابلیت مدل سازی با استفاده از مدل پایدار Laminar Flamelet را ندارند و دلیل آن این است که غلظت آن ها بستگی به پیشینه اختلاط مولکولی و واکنش های بعد از آن دارد.

به عنوان یک جایگزین، در انسیس فلوئنت NOx را می توان با مدل پس پردازش آلاینده (pollutant postprocessing) مدل سازی کرد. NOx و CO را همچنین می توان با استفاده از نرخ محدود آرام (laminar finite-rate)، مدل راه کار اتلاف گردابه (eddy dissipation concept) و مدل های انتقال PDF مدل سازی کرد. اما به دلیل اینکه شیمی موضوع برای هر سلول محاسبه می شود، این سه مدل از نظر محاسباتی پرهزینه می باشند. پیش نیاز اجرای مدل پایدار Flamelet دستیابی به حل پایدار Flamelet است.

مطالب ارائه شده در آموزش عبارتند از:

-انجام تنظیمات و حل حالت Laminar Flamelet با وارد کردن مکانیزم CHEMKIN

-دستیابی به حل همگرای Flamelet پایدار

-محاسبات حل برای مدل ناپایدار Flamelet

-آزمودن نتایج

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی شعله جت پیلوت با استفاده از مدل مختلف در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi