1396/04/08 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

شبیه سازی شعله با استفاده از مدل سازی انتقال PDF در انسیس فلوئنت

هدف از آموزش توضیح نحوه انجام تنظیمات و حل شبیه سازی شعله با استفاده از مدل انتقال PDF است. با استفاده از مدل انتقال PDF می توان اثرات واقعی شیمیایی نرخ محدود همچون CO و OH غیرتعادلی و از بین رفتن محلی  شعله (local flame extiction) را در مدل سازی وارد کرد.

آموزش ارائه شده شامل موارد زیر است:

-استفاده از مدل انتقال PDF برای حل شبیه سازی جت شعله پیلوت

-به دست آوردن حل اولیه با استفاده از مدل احتراق پیش آمیخته جزئی (partially premixed combustion model)

-بدست آوردن حل نهایی با استفاده از مدل انتقال PDF

-بررسی تعادل انرژی با استفاده از گزارشات شار گرمایی

-پس پردازش نتایج

استراتژی به کار رفته در مدل سازی

مدل انتقال PDF در دو مرحله اعمال شده است. در گام اول، یک حل تعادلی شیمیایی با استفاده از مدل پیش آمیخته جزیی در انسیس فلوئنت بدست آورده شده است. در گام دوم حل نهایی با استفاده از از مدل انتقال PDF بدسj آمده است. شبیه سازی انتقال PDF از نظر محاسباتی پرهزینه است. بنابراین ابتدا شبیه سازی پیش آمیخته جزیی شرایط اولیه مناسبی برای حل مسأله ایجاد می کند و زمان و تعداد تکرار برای رسیدن به همگرایی را کاهش می دهد.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل احتراق و شبی سازی شعله در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi