1396/04/06 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

شبیه سازی رایزر (riser)  با استفاده از مدل فاز گسسته چگال (Dense Discrete Phase Model)

هدف از این آموزش نشان دادن نحوه اعمال تنظیمات مربوط به مدل فاز گسسته چگال (DDPM)  برای شبیه سازی رایزر دو بعدی است. در مهندسی رایزرها لوله های عمودی هستند که برای انتقال مایع، گاز و یا سیگنال های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند. در مهندسی لوله کشی (piping)  استفاده صحیح از رایزرها به طور مثال  انتخاب قطر مناسب رایزر بسیار حائز اهمیت است.

فایل آموزشی شامل موارد زیر می باشد:

-نحوه استفاده از مدل چند فازی اولری

-نحوه ایجاد و استفاده از DDPM

-پس پردازش نتایج

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل سیال چند فازی و مدل سازی رایزرها در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فابل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi