1397/10/10 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه (مطالعه شبیه سازی دمای اتاق)

در این بخش شبیه سازی دمای اتاق ، اثرات وسایل مانند کامپیوتر ها و همچنین افراد در توزیع دمای اتاق در یک اداره بررسی شده است.  در ابتدا ، شبیه سازی جریان درون کانال انجام شده است و سپس شرایط خروجی کانال ذخیره شده و به عنوان پروفایل برای شرایط ورودی اتاق در نظر گرفته می­شوند. اگرچه هر دو قسمت می تواند با هم مدلسازی شود، جدا کردن دو جزء اجازه می دهد که ساختارهای متفاوت اتاق بدون حل مجدد کانال حل شود.

مراحل شبیه سازی دمای اتاق

شرایط مرزی و شرایط جریان را تنظیم کنید. سپس، ماده که در اینجا هوا سیال مورد نظر است را اضافه کنید. تنضیمات حلگر را انجام داده و عملیات تکرار را آغاز کنید. تهایتا نتایج را بررسی و آنالیز کنید و در صورت امکان با داده های تجربی مقایسه کنید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

آموزش و مشاوره شبیه سازی پایان نامه و پروژه کارشناسی ارشد و دکترا در زمینه تهویه مطبوع و انتقال حرارت در نرم افزار فلوئنت (ANSYS Fluent) پذیرفته می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. آموزش فلوئنت، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، انجام پروژه فلوئنت، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی،  شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پایان نامه فلوئنت، آموزش پایان نامه فلوئنت.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi