1396/04/04 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

تولید شبکه بندی CutCell در انسیس فلوئنت

شبکه بندی CutCell یک تکنیک شبکه بندی است که برای حل مسائل مختلف قابل استفاده است. با توجه به نسبت بالای سلول های شش وجهی تولید شده، با استفاده از روش شبکه بندی CutCell می توان به نتایج بهتری در مقایسه با شبکه بندی چهارگوش (tetrahedral) رسید. در این روش شبکه بندی از یک رویکرد مستقیم سطح و حجم استفاده می شود و نیازی به پاک کردن (cleanup) و یا تجزیه (decomposition) نیست. بنابراین زمان شبکه بندی کاهش می یابد.

در این فایل آموزشی روش تولید شبکه بندی CutCell برای یک چند راهه (manifold) همراه با موارد زیر ارائه می گردد:

-وارد کردن هندسه CAD

-ساختن سطح سرپوش برای ورودی و خروجی ها

-ساخت شبکه بندی CutCell

-انتخاب پارامترهای مش CutCell

-بهبود کیفیت مش

-تعریف توابع اندازه (size functions)

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل مختلف در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube