1396/04/04 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, انسیس مشینگ

روش های شبکه بندی قطعات مونتاژ

در این آموزش چندین روند مختلف برای شبکه بندی قطعات مونتاژ  ارائه شده است. هر کدام از این روش ها برای رسیدن به هدفی خاص از شبکه بندی مورد استفاده قرار می گیرد. برای انجام هر تحلیل در انسیس فلوئنت، نیاز به شبکه بندی بر روی هندسه مورد بررسی می باشد. در راستای مباحث مقدماتی شبکه بندی در انسیس فلوئنت، در این آموزش ضمن مرور مباحث اولیه مربوط به آماده سازی مدل به بررسی شبکه بندی برای مسأله انتقال حرارت مزدوج (Conjugate heat transfer)  پرداخته شده است.

اهداف آموزش ارائه شده عبارتست از:

-استخراج حجم سیال با داشتن تعدادی قطعه مونتاژ

-نحوه تولید مش برای مسأله انتقال حرارت مزدوج زمانی که تنها یک نوع ماده جامد در شبیه سازی استفاده شده است

-نحوه تولید مش برای مسأله انتقال حرارت مزدوج زمانی که چندین نوع ماده جامد در شبیه سازی استفاده شده است

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل مختلف در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube