1396/04/03 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت

روش های شبکه بندی حجمی در انسیس فلوئنت

در این آموزش فایل های شبکه بندی توسط نرم افزار شبکه بندی فلوئنت (Fluent Meshing Software)  خوانده می شوند و شبکه بندی حجمی تولید می شود. همچنین انتخاب های مختلف برای شبکه بندی حجمی شامل ساخت tet، hexcore ولایه های prism  مورد بررسی قرار می گیرد.

مطالب ارائه شده در فایل آموزشی عبارتست از:

-راه اندازی فلوئنت در مد شبکه بندی

-خواندن فایل های شبکه بندی

-تولید مش tet

-تولید مش های tet با استفاده از prism

– تولید مش hexcore

-استفاده از تنظیمات پیشرفته prism

-بهبود کیفیت شبکه بندی حجمی

-انتخاب نوع شرایط مرزی

– نغییر وضعیت از مد شبکه بندی سریال (Serial Meshing Mode) به مد حل موازی (Parallel Solution Mode)

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل مختلف  در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi