1397/10/22 بدون نظر دسته‌بندی نشده

 پس پردازش نتایج شبیه سازی جریان در سطح نامنظم

این بخش به شما خواهد آموخت  چگونه از سطح نامنظم استفاده کنید و سطوح STL را وارد کنید (STL Surfaces) و آن ها را بر روی مش موجود تثبیت کنید و همچنین چگونه از آنها برای تجزیه و تحلیل نتایج شبیه سازی خود بهره ببرید. وارد کردن سطوح STL به شما این امکان را می­دهد انعطاف پذیری بیشتری برای  انجام فعالیت های پردازش بر روی سطوح دلخواه از هندسه یا مش بدون تغییر در هندسه و طراحی اصلی به شما می­دهد.  برای وارد کردن سطوح STL ما نیاز به ذخیره فایل های کیس و دیتا داریم. سپس از طریق بخش surface  شما می توانید سطح STL را وارد کنید. برای استفاده از سطوح وارداتی شما باید آنها را بر مش موجود تثبیت کنید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، شبیه سازی و پس پردازش شبیه سازی در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) و با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube