1396/04/04 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, انسیس مشینگ

ساختن شبکه بندی شامل از بین بردن شکاف ها (Gaps) و ضخامت مغشوش کننده ها (baffles)

در این فایل آموزشی با وارد کردن فایل CAD به نرم افزار، ساختن شبکه بندی سطحی سیال بررسی می شود. شبکه بندی حجمی از روی این مش سطحی تولید می شود. هدف از ارائه این قسمت از آموزش پرداختن به مباحث پیشرفته شبکه بندی در انسیس فلوئنت است.

فایل آموزشی شامل موارد زیر می باشد:

-وارد کردن هندسه CAD با Tessellation Refinement

-استخراج میان سطح (mid surface)  مغشوش کننده ها

-استفاده از  improve-feature-capture برای انتخاب زوایای نوک تیز

-استفاده از shrink-wrap و sew برای دستیابی به مش سطحی نهایی

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل مختلف در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi