1396/03/30 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, خدمات CFD

شبیه سازی جریان سیال و انتقال حرارت در زانویی اختلاط با انسیس فلوئنت

این آموزش راه اندازی و حل یک جریان سیال آشفته سه بعدی و انتقال حرارت را در زانویی اختلاط نشان می دهد. پیکربندی زانویی اختلاط در سیستم های لوله کشی در نیروگاه ها و صنایع فرایندی مورد استفاده است. اغلب مهم است که پیش بینی جریان و دمای جریان در منطقه مخلوط شدن منظور به درستی طراحی اتصال انجام شود.

موارد زیر در این آموزش بررسی شده اند:

اجرای فلوئنت و خواندن مش. تعریف هندسه و مشخصات جریان. مشخص کردن خواص مواد و شرایط مرزی برای مسئله جریان آشفته و همرفت اجباری. حل با استفاده از حلگر pressure based . پس پردزش داده ها در انسیس فلوئنت و ….

مشخصات مسئله زانویی اختلاط

سیال سرد با دمای ۲۰ درجه سانتی گراد  از طریق ورودی بزرگ وارد می شود. و با سیال گرمتر که از ورودی کوچکتر وارد زانویی می شود، مخلوط می شود. جریان مدل سازی شده توربولنت می باشد.  بدلیل اینکه هندسه زانویی اختلاط متقارن است، فقط نیمی از زانویی نیاز است تا شبیه سازی شود.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل های آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi