1397/10/19 بدون نظر انسیس فلوئنت

 راه اندازی مش دینامیک در ANSYS Fluent برای یک پیستون و رید والو (Reed Valve)

در این بخش، گام های اساسی برای تولید مش دینامیک برای یک پیستون و رید والو (Reed Valve) معرفی می شوند. در مسئله حاضر، در ANSYS FLUENT بخش مش دینامیک را فعل می­کنیم. . سپس ما بین smoothing، layering، یا remeshing یکی را در زبانه مش دینامیک انتخاب کنید یا میتوانیم بر حسب مورد بیش از یک مورد را انتخاب نماییم. در مسئله حال حاضر تمام موارد را فعال می­کنیم. در ناحیه مش دینامیک برای شیر قسمت جسم یا rigid body را انتخاب میکنیم و برای اطلاعات حرکتی آن از UDF استفاده می شود. برای قسمت های سیال که مش دینامیک نیاز از stationary type استفاده می­شود.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی با ستفاده از مش دینامیک در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش , Fluentآموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه Fluent ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با Fluent ,انجام شبیه سازی با  Fluent ,مشاوره پروژه Fluent ,آموزش پروژه Fluent . مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi