1397/10/17 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه (شبیه سازی روتور ترمز)

در این قسمت، گرمایش روتور ترمز مدل سازی شده است. برای این کار، ترمز یک ماشین که در سرعت 60 مایل بر ساعت حرکت می کند و در عرض 6/3 ثانیه ترمز می کند، در نظر گرفته شده است. برای به حداقل رساندن زمان شبیه سازی، از هندسه چرخ و بخشهای مختلف ترمز صرفه نظر شده است. برای ساده سازی فقط روتور ترمز مدلسازی شده است. لنت ترمز نیز به شکل یک منبع حرارتی برای یک ناحیه کوچک روتور ترمز مدل سازی شده است.

مراحل شبیه سازی روتور ترمز

دمای محیط 81 درجه فارنهایت در نظر گرفته شده است. این دما با دمای روتور قبل از گرفتن ترمز برابر است. شبیه سازی به صورت گذرا انجام می گیرد. ما به دو ناحیه نیاز داریم، یکی جامد برای روتور و یکی مایع برای هوای اطراف. یک مش را که  قبلا آن را تهیه کرده اید در CFX اجرا کنید و شبکه را از نظر ابعاد و کیفیت بررسی کنید. مواد مورد نظر را انتخاب کنید. حلگر کذرا تنظیم کنید و حل را آغاز کنید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

سفارش و انجام پروژه های شبیه سازی هندسه های چرخان از جمله توربو ماشین ها و دیوارهای چرخان در انسیس سی اف ایکس پذیرفته می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. آموزش CFX، انجام پروژه CFX، مشاوره CFD، مشاوره پروژه CFX، آموزش مشاوره CFD، آموزش و قیمت ارزان پروژه های CFD. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi