1396/04/05 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

شبیه سازی هیدرودینامیک رآکتور ستون حباب

هدف از آموزش ارائه شده در این قسمت فراهم آوردن نکاتی پیرامون حل مسأله گاز-مایع رآکتور ستون حباب (bubble column reactor) است. شبیه سازی این مسأله با استفاده از مدل مخلوط چند فازی (multiphase mixture model) انجام می شود. همچنین در این آموزش، در قسمت تنظیمات حلگر توصیه هایی ارائه می شود. درصنایع شیمیایی، پتروشیمی، متالوژی و بیولوژیکی ستون های حباب به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. ساختار ساده و بالا بودن میزان انتقال جرم و حرارت از مزایای رآکتور ستون حباب است. از جمله کاربرد اینگونه رآکتورها کنترل دمایی دقیق یک واکنش است.

در فایل آموزشی مطالب زیر به تفصیل بیان شده است:

-نحوه ایجاد یک ستون حباب گذرا

-نحوه استفاده از مدل مخلوط چند فازی

-حل مسأله با استفاده از تنظیمات مناسب حلگر

-پس پردازش نتایج

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل چند فازی در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فابل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube