1396/03/02 بدون نظر CFD, انسیس CFX, انسیس فلوئنت, خدمات CFD

معرفی انسیس دیزاین مدلر (ANSYS DesignModeler) برای پیش پردازش

در این بخش انسیس دیزاین مدلر (ANSYS DesignModeler) برای عملیات پیش پردازش معرفی شده است و در فایل های دانلودی شما میتوانید با موارد زیر آشنا شوید.

دیزاین مدلر DesignModeler یک مدلر جامد (solid) پارامتریک است.

دیزاین مدلر به گونه ای طراحی شده است که شما خیلی سریع و به طور مستقیم شروع به رسم هندسه رو بعدی و مدلسازی سه بعدی اجزا کنید و یا مدل های CAD را import و یا برای پیش پردازش وارد کنید.

اصول کاربرد دیزاین مدلر DesignModeler

دو حالت اساسی از عملیات برای ایجاد هندسه:

طرح ریزی و رسم دو بعدی

مدل سازی سه بعدی

ابزار برای import و پاکسازی

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل و همچنین پیش پردازش در محیط انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench)، انسیس دیزاین مدلر (ANSYS DesignModeler) و انسیس مشینگ (ANSYS Meshing) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل های آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube