1397/10/17 بدون نظر انسیس فلوئنت

 مقدمه (مطالعه دمای اتاق)

در این بخش شبیه سازی اثرات وسایل مانند کامپیوتر ها و همچنین افراد در توزیع دمای اتاق در یک اداره بررسی شده است.  در ابتدا ، شبیه سازی جریان درون کانال انجام شده است و سپس شرایط خروجی کانال ذخیره شده و به عنوان پروفایل برای شرایط ورودی اتاق در نظر گرفته می­شوند. اگرچه هر دو قسمت می تواند با هم مدلسازی شود، جدا کردن دو جزء اجازه می دهد که ساختارهای متفاوت اتاق بدون حل مجدد کانال حل شود.

مراحل شبیه سازی توزیع دمای اتاق

شرایط مرزی و شرایط جریان را تنظیم کنید. سپس، ماده که در اینجا هوا سیال مورد نظر است را اضافه کنید. تنضیمات حلگر را انجام داده و عملیات تکرار را آغاز کنید. تهایتا نتایج را بررسی و آنالیز کنید و در صورت امکان با داده های تجربی مقایسه کنید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

آموزش و مشاوره شبیه سازی پروژه دینامیک سیالات محاسباتی مربوط به مقاطع مختلف کارشناسی ارشد و دکترا در زمینه تهویه مطبوع و انتقال حرارت در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX) پذیرفته می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. شرکت ما همچنینکارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. آموزش CFX، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی، انجام پروژه CFX، مشاوره CFD، شبیه سازی با CFX ، مشاوره پروژه CFX، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube