انجام پروژه فلوئنت

امکانات ما

مدیریت آنلاین پروژه

مدیریت آنلاین پروژه

هرکجای دنیا باشید ما درکنار شما هستیم و آماده ارائه خدمات به شما می باشیم شرکت ما اولین شرکت دینامیک سیالات محاسباتی می باشد که میتوانید به صورت آنلاین پروژه خود را واگذار کنید و در پنل کاربری خود از وضعیت پروژه خود مطلع شوید.
بهترین مشاوره طراحی بر اساس شبیه سازی

بهترین مشاوره طراحی بر اساس شبیه سازی

مهندسان ما بر اساس اصول مهندسی و بر اساس شبیه سازی دینامیک سیالات محاسباتی با نرم افزار های انسیس فلوئنت و سی اف ایکس بهترین مشاوره طراحی و بهینه سازی سیستم ها را به شما می دهند. خدمات ویژه سایت ما پس از صحت سنجی با نتایج آزمایشگاهی ارائه خواهد شد و بهینه سازی ها کاملا قابل استناد می باشد.
پشتیبانی کامل پروژه

پشتیبانی کامل پروژه

در لحظه به لحظه انجام شبیه سازی های پروژه های دینامیک سیالات محاسباتی شما در کنار شما خواهیم بود. کلیه سوالات و مشاوره های لازم در مورد پروژه خود را میتوانید به صورت آنلاین ارسال کنید و در سریعترین فرصت مناسب با شما خواهید بود.

مهندسی معماری و شهرسازی

در گذشته با توجه به کوچک بودن اکثر شهرها و همچنین پایین بودن آلودگی شهری، معماری شهری و به طور خاص مهندسی شهرسازی، به صورت جدی مورد بحث و بررسی قرار نمیگرفته است. اما امروزه با گسترش شهرها و همچنین صنعتی شدن اکثر شهرهای بزرگ، بررسی عوامل موثر بر معماری شهری و نحوه پراکندگی و تمرکز در مناطق شهری به یکی از مهمترین دغدغه های شهرسازان تبدیل شده است.

شرکت پردازشگران مهر با پشتوانه چند ساله در زمینه انجام پروژه های شبیه سازی فلوئنت و سی اف ایکس آماده ارائه خدمات برای مهندسین معماری می باشد. از جمله این خدمات، تحلیل تهویه مطبوع ساختمان ها، بادگیرها، ساختار قرار گیری ساختمان ها و تاثیر شکل ساختمان ها بر توزیع هوا در سطح شهر و آلودگی شهری، شوادان ها و دیگر کاربردهای سیالاتی در زمینه مهندسی معماری می باشد.

خدمات ما شامل مشاوره شبیه سازی سیالاتی، مشاوره بهینه سازی و طراحی سیستم های شهری و تهویه مطبوع، شبیه سازی دینامیک سیالات با نرم افزار های فلوئنت و سی اف ایکس، آموزش شبیه سازی با این نرم افزارها، استخراج نتایج و تحلیل شبیه سازی می باشد. جهت در خواست پروژه های شبیه سازی خود می توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه فرمایید و یا در صورت عدم امکان با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید و پروژه های شبیه سازی دینامیک سیالاتی خود را واگذار کنید.

مهندسی مکانیک

به جرات می توان گفت که پیشرفت علم دینامیک سیالات محاسباتی و به طبع آن کدنویسی های فوق پیشرفته در این زمینه مدیون علم مکانیک می باشد. بررسی رفتار جریان سیال در علم مکانیک باعث شد تا ریاضیدانان و علاقه مندان به این رشته مهندسی را برآن دارد تا راهی را برای حل معادلات بسیار پیچیده این زمینه بیابند. از آنجایی که حل معادلاتی که متغیر های بسیار و در عین حال وابسته به یکدیگر دارند به صورت تحلیلی تا حدود زیادی امکان پذیر نیست، روش های عددی در این زمینه پیشرفت زیادی داشتند. بیشترین نمود علم دینامیک سیالات محاسباتی که به اختصار CFD نامیده می شود را می توان در زمینه های مهندسی مکانیک مشاهده کرد.

این مجموعه سعی کرده است خدمات خود را در قالب های متنوعی در زمینه مهندسی مکانیک ارائه دهد. این زمینه های خدماتی شامل انجام مشاوره پروژه فلوئنت مهندسی مکانیک، مشاوره پروژه فلوئنت صنعتی و تحقیقاتی مهندسی مکانیک، انجام پروژه فلوئنت مکانیک و انجام تمامی پروژه های فلوئنت مربوط به مباحث مهندسی مکانیک در تمامی زمینه ها می باشد.

شرکت پردازشگران مهر آماده ارایه خدمات طراحی، تحلیل و شبیه سازی سیستم های سیالاتی در زمینه های ذیل می باشد. این خدمات شامل مدل سازی، طراحی، ارائه فایل های شبیه سازی، آموزش طراحی و شبیه سازی می باشد. شبیه سازی سیستم های سیالاتی ما با نرم افزار های انسیس فلوئنت و سی اف ایکس  می باشد. نرم افزارهای مدلسازی، دیزاین مدلر، کتیا، گمبیت و نرم افزار مش بندی نرم افزار انسیس مشینگ می باشد.

 

خدمات ما برای مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی در زمینه های زیر می باشد:

 • شبیه سازی کلیه توربوماشین ها (پمپ، کمپرسور، فن، توربین، افت فن، دیفیوزر)
 • شبیه سازی مبدل های حرارتی (صفحه ای، پوسته و لوله، دو لوله، برج های خنک کن خشک، برج خنک کن تر)
 • شبیه سازی سیستم های سرمایشی از جمله کولر و یخچال
 • شبیه سازی سیستم های گرمایشی (بخاری، شوفاژ، انتقال حرارت از کف)
 • شبیه سازی آیرودینامیک خودروها و هواپیماها
 • شبیه سازی موتورها و سیستم های چرخان و دارای حرکت انتقالی
 • شبیه سازی تهویه مطبوع
 • شبیه سازی  اوریفیس ها و اندازه گیرهای سیالاتی
 • شبیه سازی قایق های ، کشتی ها و زیردریایی ها

انجام کلیه پروژه های دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره شبیه سازی پروژه  صنعتی و تحقیقاتی مرتبط با نرم افزار فلوئنت و سی اف ایکس(ANSYS FLUENT & CFX) پذیرفته می شود. جهت واگذاری پروژه های سیالاتی خود به آدرس دفتر شرکت در سایت مراجعه فرمایید و یا از طریق شماره تماس و تلگرام اقدام فرمایید.

مهندسی عمران آب و سازه های هیدورلیکی

با پیشرفت روش های محاسباتی در زمینه ریاضی و راه پیدا کردن این علم به شاخه مهندسی عمران، پیشرفت های چشمگیری در زمینه مهندسی عمران اتفاق افتاد. محاسبات بسیار زیاد این علم باعث شده است تا در زمینه هیدرولیک و سازه های آبی که یکی از مهمترین شاخه های این مهندسی به شمار می رود، از روش های دینامیک سیالات محاسباتی به شدت مورد استفاده قرار گیرد.

یکی از مهمترین کاربردهای دینامیک سیالات محاسباتی، در زمینه مهندسی عمران آب و سازه های هیدرولیکی می باشد. از جمله کاربردها در زمینه مهندسی سازه های هیدرولیکی شبیه سازی سرریز های پلکانی، استوانه ای و  اوجی، سرریز های جانبی سدها و رسوب گیر ها می باشد.

شرکت پردازشگران مهر با تجربه چندین ساله در زمینه شبیه سازی دینامیک سیالات محاسباتی آماده ارائه خدمات در  زمینه دینامیک سیالات محاسباتی می باشد.

این مجموعه سعی کرده است خدمات خود را در قالب های متنوعی در زمینه مهندسی عمران و سازه های هیدرولیک ارائه دهد. این زمینه های خدماتی شامل انجام مشاوره پروژه فلوئنت مهندسی عمران و سازه های هیدرولیک، مشاوره پروژه های فلوئنت مرتبط با مباحث مختلف در سطوح مختلف تحقیقاتی و صنعتی مربوط به مهندسی عمران و سازه های هیدرولیک، انجام پروژه فلوئنت مهندسی عمران و سازه های هیدرولیک، CFD مهندسی عمران و سازه های هیدرولیک، انجام پروژه CFD مهندسی عمران و سازه های هیدرولیک و تمامی پروژه های فلوئنت مربوط به مهندسی عمران و سازه های هیدرولیک در تمامی زمینه ها می باشد.

با واگذاری پروژه های عمران آب و سازه های هیدرولیکی و انجام پروژه شبیه سازی با نرم افزار فلوئنت و سی اف ایکس می توانید از طریق مراجعه حضوری به دفتر شرکت و یا از طریق تماس با  شماره تلفن شرکت اقدام فرمایید.
خدمات ما شامل شبیه سازی با نرم افزار فلوئنت و سی اف ایکس و ارائه فایلهای شبیه سازی، نتایج (کانتور، پلات و…) و آموزش کامل به مهندسین و محققین گرامی می باشد.

آموزش، مشاوره شبیه سازی پروژه فلوئنت مربوط به مهندسی عمران آب و سازه های هیدرولیکی با فلوئنت و سی اف ایکس (ANSYS FLUENT & CFX) پذیرفته می شود.

مهندسی شیمی

مهندسی شیمی شاخه‌ای از علوم مهندسی است که با طراحی، ساخت و بهره‌برداری از فرایندها و کارخانجات مرتبط با صنایع شیمیایی درگیر است. فرایندهای مجزایی که در مهندس شیمی به کار گرفته می‌شوند (مانند تقطیر، استخراج و…)، عملیات واحد نام داشته و شامل، عملیات انتقال جرم، انتقال حرارت و انتقال اندازه حرکت هستند. این فرایندها برای سنتز شیمیایی یا جداسازی شیمیایی با هم ترکیب می‌شوند. سه قانون فیزیکی اساسی در مهندسی شیمی، اصل بقای جرم، اصل بقای انرژی و اصل بقای اندازه حرکت هستند. انتقال ماده و انرژی در یک فرایند با استفاده از موازنه جرم و انرژی برای کل واحد، عملیات واحد یا بخشی از آن ارزیابی می‌شود.

این مجموعه سعی کرده است خدمات خود را در قالب های متنوعی در زمینه مهندسی مکانیک ارائه دهد. این زمینه های خدماتی شامل انجام مشاوره پروژه فلوئنت مهندسی شیمی، مشاوره پروژه فلوئنت صنعتی و تحقیقاتی مهندسی شیمی، انجام پروژه فلوئنت مهندسی شیمی، انجام پروژه فلوئنت مهندسی شیمی، انجام و تمامی پروژه های فلوئنت مربوط به زمینه‌های مهندسی شیمی در تمامی زمینه ها می باشد.

شرکت پردازشگران مهر آماده ارایه خدمات شبیه سازی برای مهندسی شیمی در زمینه های زیر می باشد.این خدمات با نرم افزار های حل گر دینامیک سیالات محاسباتی فلوئنت و سی اف ایکس می باشد. برای استفاده از خدمات شرکت ما می توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه فرمایید و یا از طریق شماره های تماس دفتر و همراه اقدام کنید.

 • شبیه سازی واکنش های شیمیایی
 • شبیه سازی احتراق ( پیش مخلوط، انتقال گونه، غیر پیش مخلوط، پیش مخلوط جزئی)
 • شبیه سازی مبدل های حرارتی
 • شبیه سازی راکتور های شیمیایی
 • شبیه سازی های انتقال جرم ( کاویتاسیون، تبخیر، کندانس، میعان)
 • شبیه سازی ذوب و انجماد

خدمات آموزش مشاوره، شبیه سازی پروژه های صنعتی و تحقیقاتی مرتبط با مهندسی شیمی در زمینه کار با نرم افزار فلوئنت و سی اف ایکس (ANSYS FLUENT) پذیرفته می شود.

آموزش تخصصی و خصوصی فلوئنت به صورت پروژه محور

شرکت پردازشگران مهر با پشتیبانی انجام پروژه های مختلف شبیه سازی بیش از 2۰۰۰ پروژه با نرم افزار فلوئنت آماده ارائه آموزش تخصصی فلوئنت به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد. متقاضیان محترمی که قادر به مراجعه حضوری در تهران را ندارند و تمایل دارند که از خدمات آموزش تخصصی این شرکت استفاده کنند، می توانند از خدمات آموزش مجازی استفاده نمایند. این آموزش به صورت زنده و از طریق نرم افزارهای ریمتوت دسکتاپ از جمله تیم ویور و انی دسک انجام می شود. در انتهای آموزش نیز فیلم آموزش برای شما ارسال خواهد شد. زمان هر جلسه آموزش 60 دقیقه می باشد و آموزش به  صورت کاملا پروژه محور می باشد.

با توجه به درخواست های مکرر همراهان و علاقه مندان این مجموعه، دوره های آموزشی عمومی نیز در این شرکت و در دفتر آموزشگاه این شرکت برگزار می شود. این دوره های آموزشی در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته برگزار می شود.  با مراجعه به دفتر شرکت امکان پذیر می باشد. دوره های آموزش نرم افزار فلوئنت مجازی نیز به زودی در دسترس دوست دارانی که امکان حضور در دوره های حضوری را ندارند، قرار خواهد گرفت.

آیرودینامیک و مهندسی هوافضا

با پیشرفت علم در زمینه علم هوافضا و همچنین پیشرفت روش های محاسباتی در زمینه حل معادلات پیچیده، بشر توانسته است به جای استفاده از روش های گذشته و با تکیه بر سخت افزارها و نرم افزارهای محاسباتی پیشرفته امروزه در این زمینه به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کند. در این میان روشهای عددی گامی موثر در درک بهتر آیرودینامیک برداشته است. در بسیاری از کاربردها، CFD ما را قادر به انجام اندازه گیری های آیرودینامیکی دقیق، به ویژه نیروهای آیرودینامیکی و پیش بینی های دقیق اثر جریان هوا بر روی بدنه اجسام می‌سازد.

این مجموعه سعی کرده است خدمات خود را در قالب های متنوعی در زمینه مهندسی آیرودینامیک و مهندسی هوافضا ارائه دهد. این زمینه های خدماتی شامل انجام مشاوره پروژه فلوئنت مهندسی آیرودینامیک و مهندسی هوافضا، مشاوره پروژه فلوئنت صنعتی و تحقیقاتی در زمینه مهندسی آیرودینامیک و مهندسی هوافضا، انجام پروژه فلوئنت مهندسی آیرودینامیک و مهندسی هوافضا، انجام پروژه فلوئنت مهندسی آیرودینامیک و مهندسی هوافضا، انجام پروژه CFD مهندسی آیرودینامیک و مهندسی هوافضا، انجام پروژه CFD مهندسی آیرودینامیک و مهندسی هوافضا و تمامی پروژه های فلوئنت مربوط به مهندسی آیرودینامیک و مهندسی هوافضا در تمامی زمینه ها می باشد.

شرکت پردازشگران مهر با تجریه چندین ساله در زمینه شبیه سازی با نرم افزار فلوئنت و سی اف ایکس آماده ارائه خدمات در زمینه های زیر می باشد. نرم افزار مدلسازی، مش بندی، شبیه سازی و استخراج نتایج می تواند بنا به انتخاب شما از نرم افزارهای زیر انتخاب شود.
دیزاین مدلر و گمبت و کتیا برای مدلسازی، گمبیت انسیس مشینگ و ای س ام برای مش بندی، فلوئنت و سی اف ایکس برای تحلیل و سی اف دی پست و خود نرم افزار فلوئنت برای استخراج نتایج
Design Modeler, Gambit, Ansys Meshing, ICEM, ANSYS FLUENT, ANSYS CFX, CFD Post,
خدمات ما در زمینه هوافضا شامل موارد زیر می باشد:

 • شبیه سازی و تحلیل هلیکوپترها، کوادکوپتر و هر پرنده ملخلی
 • شبیه سازی آیرودینامیک جریان حول هواپیماهای مسافربری، بدون سرنشین و …
 • شبیه سازی جریان حول انواع خودروها
 • شبیه سازی توربین موتور هواپیما، جت، توربین گازی
 • شبیه سازی محفظه احتراق موتور جت
 • شبیه سازی فن های توربوفن، افت فن
 • شبیه سازی کمپرسور ها گریز از مرکز و محوری موتور جت

برای درخواست شبیه سازی در زمینه مهندسی هوافضا می توانید به صورت حضوری به آدرس دفتر مراجعه فرمایید و یا از طریق شماره تماس های موجود در سایت اقدام فرمایید.

فراهم سازی لایسنس انسیس فلوئنت ارسال مقالات فلوئنت

دوستان و مهندسان عزیزی که قصد ارائه مقالات دینامیک سیالات محاسباتی با نرم افزار انسیس فلوئنت و سی اف ایکس در ژورنال های معتبر دارند و برای این کار نیازمند لایسنس قانونی نرم افزار انسیس فلوئنت می باشد می توانند جهت مشاوره و استفاده از لاینسس قانونی انسیس فلوئنت برای ارسال مقالات خود با شماره دفتر شرکت و یا شماره همراه موجود در سایت تماس بگیرند.
استفاده از لایسنس قانونی ما به همراه همکاری علمی و مشاوره علمی ما در در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی با نرم افزار فلوئنت بوده و ارسال مقالات با همکاری ما با شما بوده و بدون هیچ هزینه جانبی می باشد.
صرفا دوستانی می توانند از این خدمات ما استفاده کنند که مقالاتی آماده سابمیت کردن داشته و قبل از ارسال نیاز به مشاوره تخصصی ما و همچنین لایسنس قانونی ما دارند.

مهندسی انرژی های نو و تجدید پذیر

انرژی خورشیدی، انرژی باد، انرژی زمین گرمایی، انرژی زیستی، برق آبی و انرژی اقیانوس انواع مختلف انرژی تجدید پذیر می باشند. به منظور پیش بینی مناسب و بررسی روند استفاده و اجرای انرژی تجدید پذیر، شبیه سازی های CFD از اهمیت زیادی هستند. به کمک شبیه سازی CFD می توان جریان هوا را در اطراف توربین های بادی، امواج، تهویه مطبوع در ساختمان ها، پمپ های حرارتی، و غیره را مدل سازی، بررسی و مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. این شبیه سازی ها می تواند کمک شایانی به کاهش هزینه های ساخت، بالابردن بازده ای اقتصادی، کاهش زمان تست، کاهش نیروی کار و … کند. ازین رو روند رو به رشدی در زمینه شبیه سازی به کمک CFD در زمینه انرژی های نو و تجدید پذیر اتفاق افتاده است.

این مجموعه سعی کرده است خدمات خود را در قالب های متنوعی در زمینه مهندسی انرژی های نو و تجدید پذیر ارائه دهد. این زمینه های خدماتی شامل انجام مشاوره پروژه فلوئنت مهندسی انرژی های نو و تجدید پذیر، مشاوره پروژه فلوئنت در تمامی سطوح تحقیقاتی و صنعتی مرتبط با مهندسی انرژی های نو و تجدید پذیر، انجام پروژه فلوئنت مهندسی انرژی های نو و تجدید پذیر، انجام پروژه فلوئنت مهندسی انرژی های نو و تجدید پذیر، انجام پروژه  CFD مهندسی انرژی های نو و تجدید پذیر، انجام پروژه CFD مهندسی انرژی های نو و تجدید پذیر و تمامی پروژه های فلوئنت مربوط به مهندسی انرژی های نو و تجدید پذیر در تمامی زمینه ها می باشد.

خدمات مهندسی انرژی های نو و تجدید پذیر:

خدمات این مجموعه شامل مشاوره، آموزش و همیاری در تمامی زمینه های مورد نیاز مهندسی انرژی های نو و تجدید پذیر می باشد. در این مجموعه تمامی خدمات مربوط به شبیه سازی پروژه و پروژه های صنعتی در تمامی سطوح مهندسی انرژی های نو و تجدید پذیر انجام می شود. تمامی این خدمات توسط نرم افزار سی اف ایکس، انجام میگردد.

شرکت مهر، با چندین سال تجربه در شبیه سازی پروژه های مختلف با استفاده از نرم افزار ANSYS Fluent  آماده ارائه خدمات برای مهندسین این شاخه است. این خدمات عبارتند از:

تجزیه و تحلیل جریان سیال در نزدیکی صفحه های خورشیدی

بررسی و تحلیل استفاده از روش های نوین انرژی مانند مبدل های موج دریا

بررسی و تحلیل جریان حول پره های توربین بادی افقی و عمودی، شبیه سازی و تحلیل در Fluent

شبیه سازی و تحلیل آبگرمکن خورشیدی همراه با استفاده از مواد PCM در Fluent

دینامیک سیالات شبیه سازی با نرم افزار فلوئنت و Fluent

آموزش پیشرفته پروژه محور به دلخواه شما توسط Fluent

استخراج نتایج و تجزیه و تحلیل شبیه سازی توسط نرم افزار Fluent

جلسات آموزشی

نرم افزار فلوئنت و یه عبارتی انسیس فلوئنت توانایی شبیه سازی انواع رژیم های جریان سیال از چند فازی گرفته تا واکنش شیمیایی و یا جریان های تراکم پذیر و تراکم ناپذیر را دارا می باشد. این نرم افزار در مهندسی های مختلف از جمله مهندسی مکانیک، شیمی، معماری و سازه های هیدرولیکی کاربردهای فراوانی دارد. شرکت ما با توجه به تجربه چندین ساله در زمینه شبیه سازی با نرم افزار فلوئنت در کاربردهای مختلف ( بیش از ۱۰۰۰ پروژه) آماده ارایه خدمات آموزش و پشتیبانی تخصصی این نرم افزار می باشد. آموزش ها به صورت تخصصی و پروژه محور بوده و بنا به درخواست شما روی زمینه خاص انجام می شود. دوستانی که در تهران حضور دارند برای جلسه آموزشی می توانند به دفتر تهران مراجعه کنند. دوستان عزیزی که در شهرستان هستند می توانند صورت زنده با نرم افزار های آموزش مجازی آموزش ببینند. در پایان جلسه آموزش، فیلم آموزشی ذخیره شده و به شما تحویل داده خواهد شد. آموزش ها بنا به انتخاب شما با نرم افزار گمبیت، دیزاین مدلر، انسیس مشینگ، فلوئنت و سی اف دی پست می باشد.

برای سفارش جلسه آموزش می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید و یا در صورتی ابهامی و یا سوالی قبل از سفارش جلسه آموزشی دارید با شماره دفتر و یا همراه تماس بگیرید.

سفارش مشاوره رایگان پروژه

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که جزئیات پروژه ی خودتون رو برای ما بفرستین و ما به شما یه مشاوره رایگان برای پروژتون بدیم.

مشاوره رایگان
logo-samandehi
you tube