خدمات

امکانات ما

مدیریت آنلاین پروژه

مدیریت آنلاین پروژه

هرکجای دنیا باشید ما درکنار شما هستیم و آماده ارائه خدمات به شما می باشیم شرکت ما اولین شرکت دینامیک سیالات محاسباتی می باشد که میتوانید به صورت آنلاین پروژه خود را واگذار کنید و در پنل کاربری خود از وضعیت پروژه خود مطلع شوید.
بهترین مشاوره طراحی بر اساس شبیه سازی

بهترین مشاوره طراحی بر اساس شبیه سازی

مهندسان ما بر اساس اصول مهندسی و بر اساس شبیه سازی دینامیک سیالات محاسباتی با نرم افزار های انسیس فلوئنت و سی اف ایکس بهترین مشاوره طراحی و بهینه سازی سیستم ها را به شما می دهند. خدمات ویژه سایت ما پس از صحت سنجی با نتایج آزمایشگاهی ارائه خواهد شد و بهینه سازی ها کاملا قابل استناد می باشد.
پشتیبانی کامل پروژه

پشتیبانی کامل پروژه

در لحظه به لحظه انجام شبیه سازی های پروژه های دینامیک سیالات محاسباتی شما در کنار شما خواهیم بود. کلیه سوالات و مشاوره های لازم در مورد پروژه خود را میتوانید به صورت آنلاین ارسال کنید و در سریعترین فرصت مناسب با شما خواهید بود.

مهندسی معماری و شهرسازی

شرکت پردازشگران مهر با پشتوانه چند ساله در زمینه انجام پروژه های شبیه سازی فلوئنت و سی اف ایکس آماده ارائه خدمات برای مهندسین معماری می باشد. از جمله این خدمات، تحلیل تهویه مطبوع ساختمان ها، بادگیرها، ساختار قرار گیری ساختمان ها و تاثیر شکل ساختمان ها بر توزیع هوا در سطح شهر و آلودگی شهری، شوادان ها و دیگر کاربردهای سیالاتی در زمینه مهندسی معماری می باشد.

خدمات ما شامل مشاوره شبیه سازی سیالاتی، مشاوره بهینه سازی و طراحی سیستم های شهری و تهویه مطبوع، شبیه سازی  دینامیک سیالات با نرم افزار های فلوئنت و سی اف ایکس، آموزش شبیه سازی با این نرم افزارها، استخراج نتایج و تحلیل شبیه سازی می باشد . جهت در خواست پروژه های شبیه سازی خود می توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه فرمایید و یا در صورت عدم امکان با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید و پروژه های شبیه سازی دینامیک سیالاتی خود را واگذار کنید.

پروژه فلوئنت برای مهندسی معماری:
خدمات آموزش و شبیه سازی و مشاوره پروژه و پایان نامه های کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترای معماری در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی با فلوئنت پذیرفته می شود.

مهندسی مکانیک

شرکت پردازشگران مهر آماده ارایه خدمات طراحی، تحلیل و شبیه سازی سیستم های سیالاتی در زمینه های ذیل می باشد. این خدمات شامل مدل سازی، طراحی، ارائه فایل های شبیه سازی، آموزش طراحی و شبیه سازی می باشد. شبیه سازی سیستم های سیالاتی ما با نرم افزار های انسیس فلوئنت و سی اف ایکس  می باشد. نرم افزارهای مدلسازی، دیزاین مدلر،کتیا، گمبیت و نرم افزار مش بندی نرم افزار انسیس مشینگ می باشد.
خدمات ما برای مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی در زمینه های زیر می باشد.

 • شبیه سازی کلیه توربوماشین ها (پمپ، کمپرسور، فن، توربین، افت فن، دیفیوزر)
 • شبیه سازی مبدل های حرارتی ( صفحه ای، پوسته و لوله، دو لوله، برج های خنک کن خشک، برج خنک کن تر)
 • شبیه سازی سیستم های سرمایشی از جمله کولر و یخچال
 • شبیه سازی سیستم های گرمایشی ( بخاری، شوفاژ، انتقال حرارت از کف )
 • شبیه سازی آیرودینامیک خودروها و هواپیماها
 • شبیه سازی موتورها و سیستم های چرخان و دارای حرکت انتقالی
 • شبیه سازی تهویه مطبوع
 • شبیه سازی  اوریفیس ها و اندازه گیرهای سیالاتی
 • شبیه سازی قایق های ، کشتی ها و زیردریایی ها

انجام کلیه پروژه های دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره شبیه سازی پروژه و  پایان نامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای دانشجویی، صنعتی و تحقیقاتی با نرم افزار فلوئنت و سی اف ایکس(ANSYS FLUENT & CFX) پذیرفته می شود. جهت واگذاری پروژه های سیالاتی خود به آدرس دفتر شرکت در سایت مراجعه فرمایید و یا از طریق شماره تماس و تلگرام اقدام فرمایید.

مهندسی عمران آب و سازه های هیدورلیکی

شرکت پردازشگران مهر با تجربه چندین ساله در زمینه شبیه سازی دینامیک سیالات محاسباتی آماده ارائه خدمات در  زمینه دینامیک سیالات محاسباتی می باشد. یکی از مهمترین کاربردهای دینامیک سیالات محاسباتی، در زمینه مهندسی عمران آب و سازه های هیدرولیکی می باشد. از جمله کاربردها در زمینه مهندسی سازه های هیدرولیکی شبیه سازی سرریز های پلکانی، استوانه ای و  اوجی، سرریز های جانبی سدها و رسوب گیر ها می باشد. با واگذاری پروژه های عمران آب و سازه های هیدرولیکی و انجام پروژه شبیه سازی با نرم افزار فلوئنت و سی  اف ایکس می توانید از طریق مراجعه حضوری به دفتر شرکت و یا از طریق تماس با  شماره تلفن شرکت اقدام فرمایید.
خدمات ما شامل شبیه سازی با نرم افزار فلوئنت و سی اف ایکس و ارائه فایلهای شبیه سازی، نتایج ( کانتور ، پلات و…) و  آموزش کامل به دانشجو و محقق گرامی می باشد.

آموزش ، مشاوره شبیه سازی پایان نامه و پروژه کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای مهندسی عمران آب و سازه های هیدرولیکی با فلوئنت و سی اف ایکس (ANSYS FLUENT & CFX) پذیرفته می شود.

مهندسی شیمی

شرکت پردازشگران مهر آماده ارایه خدمات شبیه سازی برای مهندسی شیمی در زمینه های زیر می باشد.این خدمات با نرم افزار های حل گر دینامیک سیالات محاسباتی فلوئنت و سی اف ایکس می باشد. برای استفاده از خدمات شرکت ما می توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه فرمایید و یا از طریق شماره های تماس دفتر و همراه اقدام کنید.

 • شبیه سازی واکنش های شیمیایی
 • شبیه سازی احتراق ( پیش مخلوط، انتقال گونه، غیر پیش مخلوط ، پیش مخلوط جزئی)
 • شبیه سازی مبدل های حرارتی
 • شبیه سازی راکتور های شیمیایی
 • شبیه سازی های انتقال جرم ( کاویتاسیون، تبخیر، کندانس، میعان)
 • شبیه سازی ذوب و انجماد

خدمات آموزش مشاوره، شبیه سازی پایان نامه ها و پروژه های کارشناسی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در زمینه کار با نرم افزار فلوئنت و سی اف ایکس (ANSYS FLUENT) پذیرفته می شود.

آموزش تخصصی و خصوصی فلوئنت به صورت پروژه محور

شرکت پردازشگران مهر با پشتیبانی انجام پروژه های مختلف شبیه سازی بیش از ۱۰۰۰پروژه با نرم افزار فلوئنت آماده ارائه آموزش تخصصی فلوئنت به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد. آموزش حضوری با مراجعه به دفتر شرکت امکان پذیر می باشد . دوستانی که تهران تشریف ندارند و می خواهند از خدمات آموزش تخصصی شرکت ما استفاده کنند این آموزش به صورت زنده و از طریق نرم افزارهای ریمتوت دستکتاپ از جمله تیم ویور انجام می شود. در انتهای آموزش فیلم آموزش برای شما ارسال خواهد شد . زمان هر جلسه آموزش ۹۰ دقیقه می باشد و آموزش به  صورت کاملا پروژه محور می باشد. برای واریز هزینه آموزش فلوئنت می توانید به صورت حضوری و یا از طریق ثبت نام در سایت  واریز هزینه آموزش را انجام دهید.

آیرودینامیک و مهندسی هوافضا

شرکت پردازشگران مهر با تجریه چندین ساله در زمینه شبیه سازی با نرم افزار فلوئنت و سی اف ایکس آماده ارائه خدمات در زمینه های زیر می باشد. نرم افزار مدلسازی، مش بندی ، شبیه سازی و استخراج نتایج می تواند بنا به انتخاب شما از نرم افزارهای زیر انتخاب شود.
دیزاین مدلر و گمبت و کتیا برای مدلسازی، گمبیت انسیس مشینگ و ای س ام برای مش بندی، فلوئنت و سی اف ایکس برای تحلیل و سی اف دی پست و خود نرم افزار فلوئنت برای استخراج نتایج
design modeler, gambit, ansys meshing, ICEM, ANSYS FLUENT, ANSYS CFX, CFD Post,
خدمات ما در زمینه هوافضا شامل موارد زیر می باشد.

 • شبیه سازی و تحلیل هلیکوپترها، کوادکوپتر و هر پرنده ملخلی
 • شبیه سازی آیرودینامیک جریان حول هواپیماهای مسافربری ، بدون سرنشین و …
 • شبیه سازی جریان حول انواع خودروها
 • شبیه سازی توربین موتور هواپیما، جت، توربین گازی
 • شبیه سازی محفظه احتراق موتور جت
 • شبیه سازی فن های توربوفن، افت فن،
 • شبیه سازی کمپرسور ها گریز از مرکز و محوری موتور جت

برای درخواست شبیه سازی در زمینه مهندسی هوافضا می توانید به صورت حضوری به آدرس دفتر مراجعه فرمایید و یا از طریق شماره تماس های موجود در سایت اقدام فرمایید

فراهم سازی لایسنس انسیس فلوئنت ارسال مقالات فلوئنت

دوستان و مهندسان عزیزی که قصد ارائه مقالات دینامیک سیالات محاسباتی با نرم افزار انسیس فلوئنت و سی اف ایکس در ژورنال های معتبر دارند و برای این کار نیازمند لایسنس قانونی نرم افزار انسیس فلوئنت می باشد می توانند جهت مشاوره و استفاده از لاینسس قانونی انسیس فلوئنت برای ارسال مقالات خود با شماره دفتر شرکت و یا شماره همراه موجود در سایت تماس بگیرند.
استفاده از لایسنس قانونی ما به همراه همکاری علمی و مشاوره علمی ما در در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی با نرم افزار فلوئنت بوده و ارسال مقالات با همکاری ما با شما بوده و بدون هیچ هزینه جانبی می باشد.
صرفا دوستانی می توانند از این خدمات ما استفاده کنند که مقالاتی آماده سابمیت کردن داشته و قبل از ارسال نیاز به مشاوره تخصصی ما و همچنین لایسنس قانونی ما دارند.

زبان برنامه نویسی فرترن

فرترن نرم افزاری برای برنامه نویسی با سرعت بالا تحت محیط ویندوز می باشد. این نرم افزار مزیت های زیادی نسبت به دیگر زبانهای برنامه نویسی دارد از جمله سادگی، قدرت زیاد و سرعت بالای حل. از این نرم افزار می توان برای نوشتن کدهای دینامیک سیالات محاسباتی استفاده کرد. این نرم افزار برای انجام محاسبات ریاضی ایجاد شده است. این نرم افزار اولین زبان برنامه نویسی سطح بالا می باشد. این نرم افزار در طول دوره های زیادی پر کابردترین زبان برنامه نویسی در زمینه رشته های دانشگاهی فیزیک و اقتصاد سنجی بوده است و فرترن به صورت وسیعی در تمام زمینه های محاسباتی در رشته های مهندسی و علوم پایه کاربرد دارد. از مزیت های این زبان برنامه نویسی توانایی تعریف متغیر در این زبان می باشد.
شرکت ما توانایی انجام پروژه های زیر را دارد: (متلب و فرترن)

 • انجام پروژه های برنامه نویسی
 • حل محاسبات عددی در فرترن
 • حل معادات تفاضل محدود (Finite difference )
 • حل معادلات انتقال حرارت گذرا و پایا

ضمنا شرکت ما انجام کلیه پروژهای بهینه سازی یک هدفه و دو هدفه را در نرم افزار متلب انجام می دهد. برای سفارش پروژه های خود می توانید از طریق شماره دفتر اقدام فرمایید .

جلسات آموزشی

نرم افزار فلوئنت و یه عبارتی انسیس فلوئنت توانایی شبیه سازی انواع رژیم های جریان سیال از چند فازی گرفته تا واکنش شیمیایی و یا جریان های تراکم پذیر و تراکم ناپذیر را دارا می باشد. این نرم افزار در مهندسی های مختلف از جمله مهندسی مکانیک، شیمی، معماری و سازه های هیدرولیکی کاربردهای فراوانی دارد. شرکت ما با توجه به تجربه چندین ساله در زمینه شبیه سازی با نرم افزار فلوئنت در کاربردهای مختلف ( بیش از ۱۰۰۰ پروژه) آماده ارایه خدمات آموزش و پشتیبانی تخصصی این نرم افزار می باشد. آموزش ها به صورت تخصصی و پروژه محور بوده و بنا به درخواست شما روی زمینه خاص انجام می شود. دوستانی که در تهران حضور دارند برای جلسه آموزشی می توانند به دفتر تهران مراجعه کنند . دوستان عزیزی که در شهرستان هستند می توانند صورت زنده با نرم افزار های آموزش مجازی آموزش ببینند. در پایان جلسه آموزش، فیلم آموزشی ذخیره شده و به شما تحویل داده خواهد شد. آموزش ها بنا به انتخاب شما با نرم افزار گمبیت، دیزاین مدلر، انسیس مشینگ ، فلوئنت و سی اف دی پست می باشد.

برای سفارش جلسه آموزش می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید و یا در صورتی ابهامی و یا سوالی قبل از سفارش جلسه آموزشی دارید با شماره دفتر و یا همراه تماس بگیرید.

سفارش مشاوره رایگان پروژه

بله، درسته که ما میتونیم هر چیزی که میخواید رو انجام بدیم تنها کاری که باید انجام بدید اینه که جزئیات پروژه ی خودتون رو برای ما بفرستین و ما به شما یه مشاوره رایگان برای پروژتون بدیم.

سفارش پروژه (مشاوره رایگان)

سفارش جلسه آموزشی

سفارش پروژه حضوری و آنلاین خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

سفارش جلسه آموزشی
Telegram
Telegram
logo-samandehi