خدمات اپلای

خدمات اپلای

خدمات شرکت پردازشگران مهر در زمینه اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی

شرکت پردازشگران سیال سازه و صنعت مهر (پردازشگران مهر) طرحی را به منظور همیاری و مشاوره جهت اخذ پذیرش ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج کشور راه اندازی کرده است. در این طرح که فقط مخصوص دانشجویان رشته مهندسی مکانیک و مهندسی مواد می باشد، تمامی نکات ضروری مورد نیاز جهت پذیرش در یکی از دانشگاهای معتبر خارجی و همچنین نکات لازم جهت دریافت ویزا از کشور مقصد به طور کامل مورد نظر قرار گرفته است. همکاران خارجی این مجموعه در آمریکا، کانادا، استرالیا و اروپا که خود نیز از طریق اخذ پذیرش از همین شرکت موفق به ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های خارجی شده اند، به عنوان بهترین مشاوران در این زمینه درنظر گرفته شده اند.

این طرح تحت نظارت گروهی از دانشجویان و فارغ التحصیلانی که با این مجموعه همکاری مستمر داشته و موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر اروپایی ، استرالیایی، آسیایی، کانادایی و آمریکایی شده اند، پس از بررسی های متعدد موردی به صورت یک بسته کامل و جامع ارائه شده است.

در این طرح تمامی موانع و مشکلات، روندهای متفاوت اخذ پذیرش و راه حل های موفق برای مرتفع کردن این مشکلات، به صورت کامل و جامع دیده شده است. در این طرح 6 خدمت ارائه می شود که می تواند تمامی مشکلات اصلی را برای تمامی گروه های متفاوت را به طور کامل حل نماید.

این خدمات به شرح زیر می باشد :

  • دوره آموزش تخصصی نرم افزار Ansys Fluent در سطح مقدماتی
  • دوره آموزش زبان انگلیسی تخصصی آیلتس با رویکرد اخذ پذیرش
  • طرح همیار مشاوره، آموزش و چاپ مقالات در نشریات بین المللی (ISI)
  • مشاوره تخصصی رزومه، مدارک و دانشگاه های مقصد و خدمات ویزا
  • خدمات، مشاوره و آموزش پروژه شبیه سازی با فلوئنت (Fluent) و سی اف ایکس (CFX)
  • طرح همیار پروژه کسری خدمت مقدس سربازی

علاقه مندان به این طرح میتوانند از طریق لینک زیر به سایت مهر اپلای مراجعه نموده و توضیحات کامل مربوط به این طرح را به صورت کامل مشاهده نمایند.

logo-samandehi