1396/03/28 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, خدمات CFD

بهینه سازی خم U شکل در فلوئنت

در این بخش اساس حلگر الحاقی انسیس (ANSYS Adjoint Solver)  بررسی شده است. از این روش برای بهینه سازی هندسه یک خم U شکل با در نظر گرفتن افت فشار استفاده می شود. به علاوه استفاده از یک second observable برای طراحی چند منظوره توضیح داده شده است. هدف از بهینه سازی هندسه کاهش افت فشار و تغییرات دبی جرمی در خروجی می باشد.   فایل آموزشی را نیز می توانید در ادامه دانلود کنید.

اهداف این آموزش به شرح زیر است:

تنظیم و اجرای حلگر الحاقی انسیس و اجرای بهینه سازی در فلوئنت

گرفتن ورودی و خروجی از میزان حساسیت ها  (sensitivities)

بهینه سازی هندسه بر اساس حلگر الحاقی برای یک یا دو observable

حلگر الحاقی انسیس

حلگر الحاقی یک ابزار مورد استفاده برای محاسبه یک متغیر خروجی با توجه به تمام متغیرهای ورودی است.

این روش زمانی مفید است که بهینه سازی طراحی برای یک مشخصه عملکرد خاص انجام دهیم در حالی که عوامل تاثیر گذار پیچیده و یا غیر بصری هستند.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فابل آموزش
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube