1396/04/03 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, خدمات CFD

فرایند جوشش هسته ای

جوشش هسته ای نوعی جوشیدن است که زمانی اتفاق می افتد که دمای سطح از دمای اشباع سیال به مقدار معینی بیشتر باشد و شار حرارتی کمتر از میزان شار حرارتی بحرانی باشد. حالت جوش هسته ای از این رو برای مهندسان حائز اهمیت است که در این رژیم میزان بالای شار حرارتی با اختلاف دمایی متوسط قابل دستیابی است.

هدف این آموزش مدل سازی و شبیه سازی همرفت اجباری جوشش هسته ای با استفاده از مدل جوشیدن موجود در مدل چند فازی اولری (Eulerian multiphase model) است.

این آموزش شامل موارد زیر است:

-آماده سازی حل یک جریان تک فازی و استفاده از آن به عنوان ورودی برای محاسبات چند فازی

-معرفی ویژگی های مواد به عنوان توابع قطعه قطعه خطی (piecewise-linear)  از دما

-استفاده از پروفایل های خروجی حل به عنوان شرایط ورودی برای شبیه سازی های دیگر

-اعمال مدل چند فازی اولری (Eulerian multiphase model)

-اجرای شبیه سازی برای رسیدن به حل حالت پایدار

-پس پردازش نتایج

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل جوش هسته ای و جریان های چند فازی در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube