1397/10/08 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه(شبیه سازی جریان در لوله)

در این قسمت جریان در لوله بررسی شده است. هدف از این پروژه توضیح راه اندازی وحل سه بعدی جریان سیال آشفته درون لوله است. از لوله ها در همه صنایع مهندسی استفاده می­شود. بنابراین بررسی جریان در حال توسعه در ورودی لوله و افت فشار در لوله بسیار مهم است. جریان سیال درون  لوله بطور گسترده در مسائل مکانیک سیالات مورد بررسی قرار می گیرد. تصحیح طول ورودی لوله و افت فشار  از لحاظ عدد رینولدز جریان بررسی شده اند.

مراحل شبیه سازی جریان در لوله

روند شبیه سازی به این گونه است که: یک مش را که  قبلا آن را تهیه کرده اید در فلوئنت اجرا کنید و شبکه را از نظر ابعاد و کیفیت بررسی کنید. . سپس، به لیست مواد سیال جدید مورد نظر را  را اضافه کنید. تنظیمات حلگر را مشخص کنید و عملیات تکرار را آغاز کنید . نهایتا نتایج را بررسی و آن ها را با داده های تجربی مقایسه کنید. با استفاده از ابزار انیمیشن می توانید دامنه حل جریان را به صورت انیمیشن مشاهده کنید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شبیه سازی و انجام پروژه های سیالاتی در زمینه مدلهای مختلف اغتشاش رینولدز متوسط(RANS) و مدل شبیه سازی گردابه های بزرگ (LES)پذیرفته می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi