1397/10/09 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه (جریان در حفره با درپوش متحرک)

مسئله جریان در حفره با درپوش متحرک قطعا یکی از مسائلی است که در مکانیک سیالات و CFD بسیار بررسی شده است. جریان در خفره با درپوش متحرک پدیده های فیزیکی مختلفی را شامل می شود. از جمله تشکیل گردابه و مناطقی با جریان گردابه ای. در اینجا حفره مربعی در نظر گرفته شده است. دیواره بالایی متحرک است در حالی که بقیه دیواره ها ثابت هستند. جریان سیال آرام است و عدد رینولدز مناسب انتخاب شده است.

مراحل شبیه سازی جریان در حفره با در پوش متحرک

در این بخش راه اندازی و حل جریان سیال آرام دو بعدی در یک حفره با در پوش متحرک می باشد. یک مش را که  قبلا آن را تهیه کرده اید در فلوئنت اجرا کنید و شبکه را از نظر ابعاد و کیفیت بررسی کنید. . سپس، به لیست مواد سیال جدید مورد نظر را  را اضافه کنید. تنظیمات حلگر را و شرایط مرزی را مشخص کنید و عملیات تکرار را آغاز کنید. در آخر نتایج را بررسی و نتایج عددی را با نتایج تجربی مقایسه کنید. همچنی می توانید خطوط جریان را رسم کنید و از آن یک انیمیشن تولید کنید.

فایل های آموزش شبیه سازی جریان در یک حفره با در پوش متحرک قسمت زیر برای دانلود قرار داده شده است. جهت  بررسی شبیه سازی جریان درون حفره و بحث در مورد آن و همچنین مرزهای متحرک می توانید به قسمت انجمن سایت رفته و با ایجاد بحث جدید سوال خود را مطرح نمایید. پس از بحث و بررسی توسط مدیر به شما پاسخ نهایی داده خواهد شد.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube