1397/10/16 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه (جریان خارجی تراکم پذیر)

در این آموزش ما قصد داریم جریان خارجی تراکم پذیر را مطالعه کنیم. بنابر این، جریان مغشوش گذرا بر روی یک ایرفویل با زاویه حمله غیر صفر مدل شده است. جریان خارجی تراکم در بسیاری از کاربردها وجود دارد ازجمله بال هواپیما و کپرسورها و کاربردهابی دیگر در آیرودینامیک.

شبیه سازی جریان خارجی تراکم پذیر

در این مسئله جریان مغشوش است و از مدل مغشوش اسپالارت-الماراس استفاده شده است. برای شبیه سازی این مسئله از مدل جریان تراکم پذیر استفاده شده است. مش را از نظر اندازه و کیفیت بررسی کنید. همچنین مش کنار دبواره را از لحاظ کیفیت چک کنید. سپس مواد را مشخص کنید. سپس شرایط مرزی جریان خارجی را مشخص و از مدل توربولانسی اسپالارت-الماراس استفاده کنید. برای بدست آوردن مقادیر اولیه بهتر از روش مقادیر اولیه (FMG) استفاده کنید. یک حل با استفاده از حلگر Pressure coupled-Based محاسبه کنید. برای بررسی همگرایی حل از کنترلگر های نیرو و سطح استفاده کنید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

پروژه ها مربوط به جریان داخلی و خارجی تراکم پذیر در انواع کاربردها از جمله بال هواپیما و کمپرسور پذیرفته پذیرفته می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi